Bambino Baby Love - Pieluszki idealnie stworzone dla dzieci.

Dzisiaj o pieluszkach o jakich to już wiadomo z tytułu :)
Właśnie Bambino Baby Love

Jakiś czas temu dostałam do testów pieluszki Bambino Baby Love, powiem szczerze - byłam zdziwiona, że mamy na rynku takie pieluszki :) Ale przecież jest tyle różnych firm, że nie sposób wszystkich ogarnąć.

IMG_8715
A teraz zapraszam Was na krótką recenzję :)
Pieluszki te produkuje Hygienika Dystrybucja S.A. która jest prężnie rozwijającym się polskim producentem środków higieny osobistej dla dzieci i kobiet. Rozumiejąc szczególną specyfikę wytwarzanych przez siebie produktów troszczy się o ich wysoką jakość i komfort użytkowania, stawiając zdrowie i bezpieczeństwo swych Klientów zawsze na pierwszym miejscu.
Hygienika Dystrybucja S.A. nieprzerwanie poszukuje innowacyjnych rozwiązań na każdym etapie swojej działalności: od stosowania nowoczesnych, proekologicznych technologii podczas produkcji, po kreatywne wzornictwo opakowań produktów. Przestrzega jednocześnie najwyższych standardów jakości, co oznacza, że cały proces wytworzenia produktu poddawany jest rygorystycznym testom i kontrolom – od momentu przyjęcia surowców, aż do przekazania gotowych wyrobów do dystrybucji.
Pieluszki te są dla Nich chwałą i powodem do dumy - sami przeczytajcie...
Bambino jest naszym flagowym produktem, z którego jesteśmy dumni. Gwarancją bezpieczeństwa i jakości jest przyznany pieluszkom certyfikat Instytutu Matki i Dziecka oraz otrzymana nagroda Produkt Roku 2015. Pieluszki są idealne zarówno na dzień, jak i na noc dzięki swej chłonności i dopasowaniu. Poddawane są ciągłym badaniom, także użytkowym, wykorzystywanym do uczynienia ich jeszcze lepszymi.
Zastosowane rozwiązania:
Wewnętrzny wkład Ultra Dry, aby skutecznie chronić przed podrażnieniami, błyskawicznie wiąże wilgoć i utrzymuje ją z dala od skóry dziecka.
Wyjątkowa zewnętrzna powłoka Air Max pozwala skórze swobodnie oddychać, przez co minimalizuje ryzyko odparzeń i podrażnień delikatnej skóry dziecka.
Delikatny i cienki wkład Super Comfort System pozwala pieluszce na maksymalne dopasowanie się do anatomii dziecka.
Praktyczne zapięcia na rzep Super Flexi umożliwiają utrzymanie pieluchy w odpowiedniej pozycji, a rodzicom szybkie zakładanie pieluszki oraz wielokrotne jej odpinanie i zapinanie.
Dostępne rozmiaryMidi: 48 i 2 szt
Maxi: 44 i 2 szt
Maxi Plus: 40 szt
Junior 38 i 2 pcs

Widzicie więc , że nie musimy kupować całej paczki pieluszek aby je przetestować, możemy kupić tylko małe opakowanie w którym znajduje się 2 sztuki pieluszek i nie narażać się na nie potrzebne koszta jeśli pieluszki nie będą odpowiednie dla Waszego dziecka.
Czy to nie oryginalne i wspaniałe rozwiązanie?
Ja uważam, że TAK(!) - ale to nie sprowadza się tylko do testów.
Wyobraźmy sobie, że wyjechaliśmy gdzieś z dzieckiem, poszliśmy na spacer, do znajomych rodziny i mamy daleko do domu w którym mamy zapas pieluszek na długi czas, ale zapomnieliśmy wziąć ze sobą - w tym wypadku Bambino ma dla Nas super rozwiązanie - nie musimy pędzić do domu po pieluchy, nie musimy kupować kolejnej dużej paczki aby zwiększać zapas i targać całe opakowanie ze sobą, możemy pójść do sklepu i kupić małą paczuszkę (2szt.) i nie martwić się o pupę dziecka :) Ode mnie 6 za pomysł ! :D
Bambino Baby Love możemy kupić
Cena to ok 24,99zł niestety jedna z wad i haczyków jest to , że w paczce mamy mniej pampersów niż zazwyczaj, w takim wypadku koszt jednej pieluszki wynosi:
  • 3 Midi - 0,52 zł
  • 4 Maxi - 0,56 zł
  • 4+ Maxi+ - 0,62 zł
  • 5 Junior - 0,66 zł
A na koniec jeszcze takie krótkie porównanie :)
Bambino Baby Love vs. Dada vs. Tesco Loves Baby
Pieluszki Bambino maja bardzo ładny wygląd, są miękkie, chłonne i dopasowują się do pupy dziecka.
Jedyny minus to mniej pieluszek w opakowaniu ale warte swojej ceny :)
Ocena - od 1 do 10 daje 10 :)
IMG_8717
Bambino vs. DadaJak widzimy już na pierwszy rzut oka pieluszki pieluszki Bambino są nieco mniejsze niż Dada, ale czy to problem ? Mi wydaje się, że nie. Jeśli wasze dzieci używają pieluszek Dada, to z czystym sercem mogę powiedzieć, iż Bambino są krok przed nimi :)
A same Dada?
Do tej pory jako jedyne pasowały Marysi
Chłonne, elastyczne, dopasowują się do pupy i miękkie i nie drogie cena za opak. to w starszej wersji 29,99 zł a w nowej 32,99 zł :)
Ocena od 1 do 10 daje 9 :)
IMG_8716
Tesco loves baby
Jak widzimy również są mniejsze od Dada.
Niestety te pieluszki jak dla mnie maja same wady, są mało chłonne, szorstkie, szeleszczące, mało elastyczne, słabo dopasowują się do pupy, rzepy są takie sobie, no i po siuśkach robią się grudy w pieluszce co powoduje dyskomfort dla dziecka.
Jedynym plusem jest cena a reszta to same wady.
Cena za opak to 29,99 zł
Ocena - od 1 do 10 daje 2 (tylko za cenę)
IMG_8822_2IMG_8824_2Kupiłam zapas tych pieluszek niestety na chwilę obecna bardzo żałuje! 
IMG_8633
Jak wiemy każde dziecko jest inne, jednemu będą odpowiadać dane pieluszki innemu nie, wiec ja się np nacięłam kupując pieluszki po opiniach innych bo Marysi kompletnie nie odpowiadają.
Albo np Pampers taka droga, renomowana firma a Marysia ma na nie uczulenie.
Wniosek z tego tak, że nie do końca należy sugerować się opinią innych na temat pieluszek bo tak jak wspominałamkażde dziecko jest inne :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziel się dobrocią i udostępniaj, like-uj, subskrybuj, co dobrego dajemy do Nas samych wraca!"
Dziękuję, że czytasz mój wpis, może pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza? Na pewno na niego odpowiem :) Pozdrawiam Iza

Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka