Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych - Zapowiedź Wydawnictwa IUVI

Dzisiaj mam dla Was kolejną książkę, a właściwie zapowiedź premiery :DKRÓLIK ILUZJONISTA 
I FESTIWAL SZTUK MAGICZNYCH 


Autor: Patricia Geis
Data wydania: 28.09.2016
Format: 21 x 26 cm
Liczba stron: 32
ISBN: 978-83-7966-025-4
Cena: 24,90 zł 
Premiera 28.09.2016

OPIS:
Królik Iluzjonista zaprasza na niesamowity Festiwal Sztuk Magicznych!
Usiądź wygodnie i daj się porwać wielkiej księdze iluzji, która odkryje przed Tobą sztuczki przekraczające granicę między tym, co możliwe, a tym, co nierealne.
Iluzje i złudzenia optyczne, niespodziewane magiczne efekty wystawią Twoje zmysły na próbę.
Pamiętaj! Nic nie jest takie, jakie się wydaje!

Ponad 25 niesamowitych magicznych sztuczek i iluzji optycznych tylko w książce „Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych”!


A Ty dasz się wciągnąć i zaczarować? 
Bo ja jestem ciekawa co z tego królika wyrośnie, 
czy faktycznie z niego taki czarodziej, czy zwykły szaraczek? 
Czy jego magiczne sztuczki i iluzje sprawią, że nic nie będzie takie jak się wydaje? 

Już niebawem recenzja książki :) 


"Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce"- Podejmij wyzwanie i przekonaj się, że MNIEJ znaczy WIĘCEJ!

Chowaj bądź usuwaj treści, które jedynie
zabierają Ci czas i zaśmiecają głowę. 
Wybierz, co dla Ciebie dobre, a co zbędne
również w świecie wirtualnym. 

~Katarzyna Kędzierska "Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce. ~

Perfekcyjny makijaż oka z eyelinerem i kredką Revlon Colorstay od MagiaKosmetyków

Wszyscy wiemy, że oczy są zwierciadłem duszy...
Wszystkie kobiety wiedzą, że pierwsze wrażenie odgrywa perfekcyjny makijaż oczu, dlatego dzisiaj coś wyłącznie dla Nas, kobiet...


ZESTAW REVLON COLORSTAY 
EYELINER + KREDKA 201 BLACKProducent: REVLON

Opis:

Revlon Colorstay Zestaw Eyeliner - zawiera czarną kredkę do oczu z gąbeczką do rozcierania oraz płynny eyeliner. Kredka jest bardzo trwała, gwarantująca 16-godzinny, piękny i intensywny kolor. Kredka ta jest wodoodporna, nie rozmazuje się i nie ściera. Aplikację ułatwia wysuwany wkład kredki. Kontur oka jest bardzo dobrze podkreślony a spojrzenie nabiera wyrazistości.

Płynny Eyeliner stworzy precyzyjną kreskę na Twoim oku. Bardzo szybko wysycha, utrzymuje się na powiece cały dzień. Zawiera witaminę E oraz aloes.
Eyeliner serii ColorStay stworzony przez Revlon umożliwia zrobienie zarówno cienkiej linii jak i ekstremalnie grubej.

Poj. Kredka: 0,28g

Poj. Eyeliner: 2,5ml

Cena: 25,90 zł

Tutaj kupisz: Magiakosmetyków

(niestety aparat się wyjątkowo coś buntował i zdjęcia wyszły jak wyszły ;) 

Moja opinia: 

Zestaw otrzymujemy razem w zgrzanym opakowaniu. 

EYELINER ma bardzo fajny pędzelek dzięki któremu perfekcyjna kreska nad okiem nie będzie żadnym wyzwaniem. Kolor wyraziście czarny, wręcz idealny. 
Nie uczula, nie podrażnia, można chcieć czegoś więcej? 

KREDKA wykręcana, wystarczająco miękka, jakby wodoodporna, bo nie zmywa się pod wodą, nie rozmazuje, z drugiej strony zamknięta zatyczką gąbeczka, umożliwiająca idealne rozprowadzenie kredki, jeśli tak właśnie lubimy. Możemy jej używać zarówno na linii wodnej oka, jak i na górnej powiece, bez obaw o rozmazanie. Idealnie czarna, nie uczula. 

Dodatkowo cena za zestaw jest bardzo zadawalająca, gdybyśmy chcieli kupić dobry eyleliner i kredkę osobno na pewno zapłacilibyśmy więcej. 

Za możliwość testowania dziękuję firmie MagiaKosmetyków


Zapowiedzi książek wydanych przez Wydawnictwo Psychoskok wrzesień/październik

Dzisiaj chciałabym Ci przedstawić zapowiedzi książek, wydawnictwa Psychoskok oraz krótkie opisy :) Może coś Ci się spodoba :)

SIĘGAJĄC MARZEŃ
Maja Chmiel


Data premiery: 26.09.2016
Kategoria: Powieść obyczajowa, literatura kobieca
WYDAWCA: Psychoskok
Oprawa: MK/TW
Format Mk: 14 x 20 cm
Ilość stron: 186
Cena detaliczna: 29,90


Opis

„Sięgając marzeń” to debiutancka powieść Mai Chmiel. Napisana z pewną dozą humoru, aczkolwiek poruszająca ważne aspekty życia. Pełna błyskotliwych dialogów, nieoczekiwanych zwrotów akcji i do końca trzymająca czytelnika w napięciu. Książka przedstawia trzy przyjaciółki, których drogi połączyły się, jeszcze w czasach licealnych. Nierozłączne, mimo iż każda z nich na różnym etapie życia. Wciąż poszukujące, pragnące spełnić swoje marzenia, choć nie do końca przygotowane na to, co je czeka. Tola i Ewa wyruszają w pełną przygód podróż z Izą, która próbuje odnaleźć swoją biologiczną matkę. Dziewczyna nie jest jednak pewna, czy jest gotowa na poznanie prawdy. Perypetie bohaterek, uwikłanych w problemy szarej codzienności oraz pojawienie się na horyzoncie mężczyzn, owocuje w szereg niedomówień i zabawnych sytuacji – momentami niezręcznych.

PODRÓŻ NA OPERIONA
Aneta Skarżyński
Data premiery: 14.10.2016
Kategoria: Powieść przygodowa
WYDAWCA: Psychoskok
Oprawa: MK/TW
Format: 14 x 20 cm
Ilość stron: 333
Cena detaliczna:  39,90

Opis:

Powieść przeznaczona jest dla wszystkich amatorów dobrej literatury z dreszczykiem w tle. Cała książka przesycona sensacjami, aferami, zakulisowymi tajemnicami – nierzadko o kryminalnym lub erotycznym zabarwieniu – przenosi nas w świat teatru operowego. Pisarka ukazuje perypetie ekscentryków, dziwaków i niezdiagnozowanych fenomenów muzycznych na przestrzeni kilku wieków. Ich przygody sprawiają, że czytelnik w geniuszu dostrzega również normalnego człowieka. Bo przecież mimo upływu stuleci uczucia i ludzkiego pragnienia, dążenia i zachowania wciąż dla każdego pozostają niezmienne. I o to właśnie chodzi, aby ujrzeć nie tylko wyidealizowanych artystów, a zwykłych śmiertelników! W tej powieści teatr zdejmuje napudrowane peruki, koturny, pióra, woale, krynoliny, maski i obnaża swe prawdziwe oblicze, czasem bardzo zabawne. Niewątpliwym atutem nowej pozycji są ilustracje z gatunku realizmu magicznego, wykonane również przez Anetę Skarżyński.
OPROWADZAM CIESZĘ
Alicja Masłowska - BurnosData premiery: 10.10.2016
Kategoria: Powieść obyczajowa, romans
WYDAWCA: Psychoskok
Oprawa: MK/TW
Format: 14 x 20 cm
Ilość stron: 298
Cena detaliczna:  36,90

OPIS:

Powieść „Odprowadzam ciszę” Alicji Masłowskiej-Burnos jest zapowiadaną kontynuacją historii Mai Karewicz i Adama Starskiego, których poznaliśmy w debiutanckiej książce tej autorki „Nie wchodź w moją ciszę”. Miłość, namiętność, intryga, próba popełnienia morderstwa, smutek, radość, nadzieja, nowe życie… Naprawdę, dużo się dzieje w tej części, która nosi w sobie cechy literatury sensacyjnej, psychologicznej, kryminału i romansu. Nie brakuje w niej także „aksamitnej” erotyki. Poznajemy w niej dalsze losy Mai i Adama pełne gwałtownych i czasami dramatycznych zwrotów. Czy Mai i Adamowi uda się utrzymać związek? Czy Maja będzie potrafiła rozprawić się z bolesną przeszłością i otworzyć się na przyszłość? Odpowiedzi znajdują się na stronach książki. Ale jak całkowicie zakończy się historia głównych bohaterów poczekajmy na część trzecią...ZESPÓŁ DOWNA...
Maja Chmiel Data premiery: 26.09.2016
Kategoria: Literatura obyczajowa, literatura faktu
WYDAWCA: Psychoskok
Oprawa: MK
Format: 14 x 20 cm
Ilość stron: 162
Cena detaliczna:  27,90

OPIS:

Maja Chmiel, matka chłopca dotkniętego zespołem Downa, w swej książcesnuje opowieść, jak już sugeruje to sam tytuł, o życiu i jego zawirowaniach związanych z pojawieniem się na świecie jej syna, który urodził się z zespołem Downa. Przemierzając kolejne strony książki, dowiadujemy się, jak zmieniało się życie autorki po tym, jak została matką Pawła. W jej słowach odnajdziemy trochę żalu, trochę rozgoryczenia, nie braknie też rozczarowania tymi, którzy nie potrafili obcować z innością chłopca. Spośród tych uczuć przebija jednak ogromna miłość matki do dziecka, miłość, która – posługując się słowami autorki: „wszystko wynagrodzi, każdy ból dziecka i jego cierpienie”. „To książka człowieka, który tak wiele chciałby powiedzieć tym ludziom, pokazać, że „inność” też ma uczucia”.


RISE 
TAM GDZIE ŚMIERĆ MA SOWIE OCZY
Jolanta Maria Kaleta


Data premiery: 30.09.2016
Kategoria: Powieść historyczno - kryminalna
WYDAWCA: Psychoskok
Oprawa: MK
Format: 14 x 20 cm
Ilość stron: 499
Cena detaliczna:  42,90


OPIS:

Riese – to kryptonim największego projektu górniczo - budowlanego realizowanego przez III Rzeszę w latach 1943-1945 w Górach Sowich na Dolnym Śląsku. Cel jego budowy do dziś nie został jednoznacznie wyjaśniony.
Jesień 1946 roku. Do Głuszycy, niewielkiej miejscowości w Górach Sowich, z tajną misją przybywa zagadkowy mężczyzna. Przedmiotem jego zainteresowania są sztolnie wykute we wnętrzu gór. Poczynania mężczyzny bacznie obserwuje UB i NKWD.
Wiosna 1992 roku. W ręce sędzi LaurySzeligi wpadają dokumenty, z których wynika, że jej zmarły ojciec nie był tym, za kogo ona go uważała. Usiłując dojść prawdy, przekona się, że tajemnica skrywana przez Riese nadal rzuca złowrogi cień, wciąż budzi emocje i popycha ludzi do zbrodni.
W powieści odnajdziemy także dalsze losy bohaterów „W cieniu Olbrzyma” – debiutu literackiego autorki.
ŻYWY POKARM
TWOIM KLUCZEM DO ZDROWIA
Część 2
Zobacz się od wewnątrz
Adam Kulpaczyński
Data premiery: 03.10.2016
Kategoria: Poradnik
WYDAWCA: Psychoskok
Oprawa: MK
Format: 14,8 x 21 cm
Ilość stron: 200
Cena detaliczna: 26,90


OPIS:

Z natury rzeczy nikt nie lubi być kierowany lubpopychanyjakimiś ciągłymi uwagami np;jedz tylko to, a tego nie jedz itd.!Każdy musi sam z własnej woli podjąć decyzję w oparciu oto, co wie na dany temat oraz w oparciu o to, ile z tegotrafiło do jego przekonania.
Oczywiście, że jakość zdrowia w dużej mierze zależy od rodzaju spożytego pokarmu, to jednak samo zdrowie nie zaczyna się w układzie pokarmowym, ale przede wszystkim w Twoim umyśle, czyli w Twojej świadomości.
To też każda podjęta decyzja w tym aspekcie, powinna być kierowana i kontrolowana przez Twój intelekt, a nie przez jakąś chwilową konieczność zapotrzebowania emocjonalnego, jakim jest zazwyczaj Twój apetyt lub smak.
Zapraszam Cię tym razem na wycieczkę wewnętrzną,aby się bliżej przyjrzeć co niektórym organom wewnętrznym i ich wzajemnym połączeniom oraz ich współpracy, zarówno z punktu widzenia pokarmu żywego jak i martwego.
Postaramy się to czynić w takim wymiarze, na jaki pozwolą nam nasze laickie możliwości i kompetencje, żeby chociaż w małym zakresie wniknąć w ten bardzo ciekawy i ciągle dalej tajemniczy świat własnej egzystencji.
Jeżeli tych parę uwag nie wywołało u Ciebie uczucia, że ktoś Cię do czegoś popycha lub proponuje zbyt wiele naraz,to nie pozostaje mi nic innego jak tylko ponownie życzyć Ci przyjemnej i zdrowej lektury, drugiej części tego zagadnienia!


Zapowiedzi wydawnictwa PSYCHOSKOK 


Pilomax - WAX maska i szampon oczyszczający - najlepsze kosmetyki do włosów jakie kiedykolwiek miałam!

Jakiś czas temu miałam przyjemność współpracować z marką PILOMAX, która chyba nie jest obca nikomu.

Dzięki temu, po konsultacji z Panią, z którą korespondowałam otrzymałam zestaw, który był idealnie dobrany do potrzeb moich włosów i skóry głowy.
Kilka słów o firmie:

Fundamentem działalności Laboratorium Pilomax są wartości, które we współczesnym skomercjalizowanym świecie stają się coraz bardziej unikalne. Pod marką WAX ANGIELSKI PILOMAX dostarczamy naszym Wyjątkowym Klientom – wyjątkowe produkty, dermokosmetyki o wysokim standardzie, spełniające najwyższe wymagania bezpieczeństwa, skuteczności i wiarygodności.
W Laboratorium Pilomax, od ponad 25 lat, tworzymy zaawansowane produkty do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Kierując się potrzebami najbardziej wymagających Klientów, precyzyjnie badamy ich potrzeby. Stąd powszechna opinia o wyjątkowości oryginalnych angielskich ,,WAX-ów”.
Nasze receptury opracowują lekarze, trycholodzy i kosmetolodzy w oparciu o najnowsze trendy i zdobycze nauki.


Dermokosmetyki znajdujące się obecnie w portfolio Laboratorium Pilomax, mają skład znacznie bardziej zaawansowany i zróżnicowany, zawierają mimetyczną keratynę, unikalne kompleksy Rovisome®, pantenol oraz wiele unikalnych ekstraktów roślinnych. W myśl naszej zasady, że piękne włosy można osiągnąć tylko dzięki zdrowej skórze głowy, działanie wszystkich kosmetyków jest zgodne z wzorcowym, wielokierunkowym działaniem fenomenalnej henny.
Główne cechy produktów Laboratorium Pilomax są zgodne z wyznawanymi wartościami: bezpieczeństwo • skuteczność • wiarygodność. Wyjątkowo wysokie BEZPIECZEŃSTWO produktów Laboratorium Pilomax zapewnia całkowita eliminacja składników drażniących, niekorzystnych dla wrażliwej skóry głowy – parabenów i SLS we wszystkich produktach oraz MIT (w niespłukiwanych produktach). Wyrażone jest to na opakowaniach symbolem liścia.

Zestaw PILOMAX


Doskonała SKUTECZNOŚĆ wszystkich produktów Laboratorium Pilomax wynika z ich szerokiego zakresu działania. Każdy produkt nie tylko regeneruje włosy, ale równie skutecznie odżywia skórę głowy i pobudza mieszki włosowe. Przedstawia to symbol umieszczany na etykietach produktów: Wax 3 Way action.
SZAMPON PURE WAX
Opis producenta:

DZIAŁANIE: 
Szampon głęboko oczyszczający PURE WAX do włosów zniszczonych, do stosowania przed maskami WAX. Skutecznie myje włosy i skórę głowy, nawet z nierozpuszczalnych w wodzie silikonów i substancji pozostających po środkach stylizacyjnych. Przygotowuje włosy i skórę głowy na regenerujące działanie masek WAX.

SKŁADNIKI: 

SPOSÓB UŻYCIA:
Nanieś niewielka ilość szamponu oczyszczającego PURE WAX na wilgotne włosy i delikatnie masuj do wytworzenia piany. Następnie dokładnie spłucz.

POJEMNOŚĆ: 200 ml

CENA: 24 zł

TUTAJ KUPISZ:  eSklep 

PRODUKT PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE.

NIE ZAWIERA PARABENÓW, SILIKONÓW, MIT, SLS.

BEZPIECZNY DLA WRAŻLIWEJ SKÓRY GŁOWY.Moja opinia: 

Szampon zamknięty w buteleczce na 'klik', mimo iż buteleczka wcale nie jest duża, szampon jest niezwykle wydajny i wystarcza na bardzo długo. wystarcza odrobina aby na długich włosach zrobić burzę piany :) 
Szampon ma niezwykle przyjemny zapach, właściwie ciężko jest mi opisać jak on pachnie, ale jest delikatny, świeży i na prawdę cudowny. 
A teraz przejdźmy do zalet tych poważnych! 
Nie wiem czy już kiedyś Ci wspominałam, że bardzo długo zmagałam się z łupieżem, (tak, zmagałam, bo już przestałam) oraz silnym przetłuszczaniem się włosów, wydaję mi się że był to efekt długiego pobytu w szpitalu i stąd wzięły się problemy z włosami i skóra głowy. 
Ten szampon wybawił mnie od tych obydwóch przykrych rzeczy! Tak! W końcu poczułam się wolna od łupieżu. Stosowałam wiele szamponów przeciwłupieżowych, tj. H&D, Nizoral, Radical, Zoxin Med, a nawet zasięgnęłam porady dermatolog która przypisała jakiś specjalistyczny szampon Pharmaceris, jednak żaden z nich mi nie pomógł, do czasu aż otrzymałam szampon PURE WAX, a łupież znikł już chyba po 2 czy 3 użyciu. Czy go kupię ponownie? A jakże! Oczywiście, że kupię i to niebawem ! :) MASKA HENNA WAX Opis producenta:

DZIAŁANIE: 
Maska do włosów jasnych suchych i zniszczonych. Wzmacnia, nawilża i wygładza włosy. Pielęgnuje skórę głowy. Wzmacnia cebulkę i mieszek włosowy. Skutecznie przeciwdziała wypadaniu włosów. Po kuracji maską, włosy są mocne, lśniące i sprężyste.

SKŁADNIKI:

SPOSÓB UŻYCIA:
1. Umyj włosy szamponem WAX Pure.
2. Maskę, w ilości równej wielkości orzecha włoskiego wmasuj we włosy i skórę głowy.
3. Pozostaw ją na ok. 15-45 minut, korzystne jest zastosowanie zestawu Hair Spa Laboratorium Pilomax.
4. Spłucz dokładnie maskę.
5. Susz i układaj włosy jak zwykle.
Maskę stosuj 1-2 razy w tygodniu.

POJEMNOŚĆ: 480 ml

CENA: 32 zł

TUTAJ KUPISZ: eSklep

PRODUKT PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE.

NIE ZAWIERA PARABENÓW, SILIKONÓW, MIT, SLS.

BEZPIECZNY DLA SKÓRY GŁOWY.

Skuteczność potwierdzona badaniami aplikacyjnymi:
• u 95% probantek stwierdzono, że maska wzmacnia włosy, poprawiając ich ogólny wygląd i kondycję,
• u 79% badanych kobiet stwierdzono, iż po 5-tygodniach stosowania maski połysk jest wyraźnie lepszy niż przed jej stosowaniem,
• u wszystkich probantek, po 5-ciu tygodniach stosowania maski WAX, stwierdzono wyraźne zmniejszenie wypadania włosów, nawet do 38% w porównaniu z ilością początkową*

*badania aplikacyjne wykonane na grupie 24 kobiet
Moja opinia: 

Maskę otrzymujemy w zakręcanym słoiczku, konsystencja bardzo gęsta, dzięki czemu nie spływa z mokrej dłoni, kolor lekko różowawy i znowu ten przyjemnie, piękny, delikatny zapach! Za to chyba od razu pokochałam się z marką PILOMAX. 
I jak myślę o zaletach to buzia od razu mi się sama uśmiecha. 
Wiesz co to znaczy nie móc rozczesać włosów po myciu? 
Wiesz jak to jest kiedy łamiesz kolejny grzebień na wielkim kłębie włosów? 
Rozdwajające się końcówki i przesuszone włosy pewnie też są Ci znane? 
Yhm, ja znam to dokładnie! 
Maska już po pierwszym użyciu niewiarygodnie nawilżyła moje włosy! Stały się takie gładkie, śliskie, pięknie się układały i jeszcze tak prześlicznie pachniały. 
Nawet w przerwach, gdy nie używałam maski, nie miałam problemu z rozczesywaniem włosów, były wystarczająco śliskie aby przelecieć przez grzebień. Końcówki pięknie się pozamykały, o  dziwo i znikły. 
A więc? 
Koniec z puszeniem , kołtunami, połamanymi grzebieniami i dodatkowo zmniejszyło się znacząco ich wypadanie! 
To drugi produkt WAX który na pewno kupię kiedy mi się skończy! To drugi produkt z którym się pokochałam bezgranicznie! 


Za możliwość testowania dziękuję marce Pilomax
Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka