Kawa, kawunia, kawusia! Ach nic tak nie stawia na nogi o poranku jak pyszna kawcia i zapach unoszący się w całym domu :)

Wstaję rano, godzina 5:30, no max 6:30, oczy zabździałe, ledwo widzę, turgam się do łazienki, z włosami każdy w inną stronę, przecieram oczy przed lusterkiem i wzdrygam się, Jak ja wyglądam?! 
Szybkie ogarnięcie twarzy, szlafrok na ramiona i pędzę, bo mój mały potworek już siedzi na fotelu w salonie i domaga się śniadania. 
Malince śniadanie, a sobie obowiązkowo kawę! No bo kobieto musisz się w końcu obudzić! 
Ten zapach, nieco otworzył oczy, idę z miseczką płatków śniadaniowych do Malinki popijając dwa łyki gorącej, parzonej, czarnej i znakomicie pachnącej kawy. 

Tak właśnie zaczyna się każdy mój dzień, każdy dzień zaczyna się dopiero od łyka kawy i czuje że żyję :D 

A nawiązując do wstępu, dzisiejszy post będzie o tym co Matki Polki kochają najbardziej z rana! :) 

AVG był, jest i na pewno będzie najlepszym antywirusem na tle innych !

W dzisiejszych czasach wszyscy musimy chronić swoje urządzenia, swoje dane, swoje pliki, które mają dla nas wielką wartość lub też są po prostu poufne!
Ile się słyszy, że jakieś hasła zostały wykradzione, ile się słyszy że jakieś pliki zostały opublikowane w internecie, które były tylko na naszym komputerze?
Właśnie coraz częściej spotykamy się ze złośliwymi oprogramowaniami, wraz z którymi wpuszczamy jakiegoś mniejszego bądź większego wirusa?
Zdarzały się też sytuacje, kiedy wirus niszczył serce całego komputera, i zwykły prosty człowiek nigdy nie zgadnie i nie będzie wiedział gołym okiem, że z programem który ściągamy z internetu, wraz z nim dostajemy w pakiecie wirusa, który narobi nam szkód.

Kupując nowy komputer dostajemy wersję testową oprogramowania antywirusowego, jednak jego czas żywotności kończy się zazwyczaj po miesiącu i co dalej? Ściągamy kolejne inne wersje testowe lub decydujemy się zakupić licencję tego samego lub innego antywirusa.

Dlatego ja dzisiaj chciałabym uczulić Was, abyście dbali o wasze dane na komputerach i innych urządzeniach, wszyscy wiemy że trzymamy na nich różne rzeczy, te mniej i bardziej poufne!


A tym moim zaufanym antywirusem jest oczywiście AVG i to jemu dzisiaj poświęcam czas i chciałabym opisać i pokazać wam kilka jego SUPERMOCY, ponieważ ukazała się nowa wersja AVG Ultimate.

AVG Ultimate

AVG Ultimate to narzędzie wyposażone w ponad 80 aplikacji, dzięki którym możesz samodzielnie kontrolować wydajność, bezpieczeństwo i prywatność informacji na urządzeniach mobilnych swoich i swoich najbliższych.
Wśród rozwiązań znajdziesz takie aplikacje jak AVG Protection w służbie obrony przeciw zagrożeniami oraz AVG Performance dla najefektywniejszej pracy wszystkich urządzeń! Warto wspomnieć o AVG PrivacyFix, która da Ci kontrolę nad prywatność danych, które publikujesz w sieci – brzmi nieźle, prawda?
Podczas tworzenia rozwiązań, AVG pomyślało przede wszystkim o rodzinie XXI wieku, która chce chronić wszystkie swoje urządzenia, od komputera po smartfon. Chce mieć realny wpływ na to, co instaluje, jakimi informacjami się dzieli i w jaki sposób może zwiększyć wydajność swoich urządzeń.
AVG Ultimate to wydajność, ponieważ wystarczy jedna licencja, aby móc objąć ochroną nieograniczoną liczbę urządzeń. To również wygoda, gdyż bezpieczeństwem zarządzasz z jednego panelu - AVG ZenTM – by mieć dostęp do wszystkich komputerów i laptopów w jednym momencie.
AVG Ultimate przede wszystkim ułatwia monitoring wielu urządzeń na raz pod kątem wirusów, aby zawsze mieć pewność, że są właściwie chronione. Narzędzie stanowi świetne rozwiązanie wobec wiecznego problemu zapchanych dysków, ponieważ wystarczy parę kliknięć, aby zwiększyć wydajność Twojego komputera. Na dodatek, daje realną kontrolę nad informacjami, które publikujesz, aby były dostępne tylko tym osobom, którym świadomie je udostępniasz. To świetnie rozwiązanie, które daje niemal nieograniczone możliwości ochrony i zwiększania wydajności urządzeń członków Twojej rodziny.

Więcej przeczytasz >>TUTAJ<< 

Pakiet AVG Ultimate składa się z dwóch programów:
  • AVG Internet Security (antywirus PC i Android) - prosty w obsłudze, szybki, chroni przed wszystkimi rodzajami zagrożeń, umożliwia szyfrowanie plików, chroni sieci społecznościowe, firwall, ochrona poczty i bankowości elektronicznej
  • AVG PC TuneUp (przyspieszanie komputera PC i Android) -  regularnie czyści komputer ze śmieci, wyłącza niepotrzebne aplikacje, przyspiesza włączanie systemu, pomaga zwolnić dodatkowe miejsce, pomaga w zarządzeniu działaniem programów, przyspiesza działanie programów.

Instalacja jest banalnie prosta, i sama zajmuje ok 10 min przy czym kompletnie nic nie musimy robić po za czekaniem.

Po zainstalowaniu programu INTERNET SECURITY od razu zaczyna się aktualizacja bazy wirusów


Kolejnym krokiem który AVG robi sam jest instalacja PC TUNEUP czyli przyśpieszenia naszego komputeraMożemy jeszcze zainstalować sobie sami WEBTUNEUP, choć wcale nie musimy, po zainstalowaniu pojawi się rozszerzenie AVG w naszej przeglądarce
Po kliknięciu w INTERNET SECURITY wchodzimy w kolejne opcje czyli ochrona naszego komputera, co jest chronione, a co wymaga ochrony, AVG informuje nas o tym co musimy poprawić


Każde okienko ma swoje przeznaczenie, każde ma swoje opcje, czyszczenia, optymalizacji i ochrony...
W pierwszym włączamy scan komputeraTo samo mamy w przejściu w PC TUNEUP czyli optymalizacja naszego komputeraA nawet możemy uruchomić TRYB TURBO który zoptymalizuje nasz komputer tak aby działał bez żadnych zarzutów, zero zacinania i zamulania, dodatkowo w każdej chwili możemy zmienić jego opcje lub po prostu wyłączyć i powrócić do wcześniejszych ustawień i personalizacji. 


W pasku bocznym dodatkowo wyświetlamy Ustawienia antywirusa Co jest bardzo fajną rzeczą w AVG? to ze możemy dodać NIEOGRANICZONĄ liczbę urządzeń, i zarządzać nimi właśnie po przez komputer.
Załóżmy, że masz dwoje, troje a może nawet czworo dzieci, załóżmy, że każde z nich ma smartfona, w takim wypadku dodajemy tutaj wszystkie 4 telefony dzieci, plus Twój i męża/żony, a może masz jeszcze dwa tablety i jeszcze jeden komputer?
A teraz małe czary nie musisz biegać od telefonu do telefonu, tabletu i kolejnego komputera i włączać skanowania czy też aktualizacji oprogramowania czy bazy wirusów, wystarczy Ci tylko jeden komputer aby na wszystkich dodanych urządzeniach włączyć skanowanie w poszukiwaniu wirusów, w komputerze również pokażą Ci się zagrożenia czy też potrzebne aktualizacje jakie trzeba dokonać na danym urządzeniu. Dodajesz 10 urządzeń, 15, 20 i wszystkimi zarządzasz z jednego ! Czyż to nie czary? Nie wygoda? Nie oszczędność czasu? A jakże!

 Jeśli już jesteśmy przy smartfonach, wiadomo one często giną, czasem ktoś nam gdzieś ukradnie lub też jesteśmy sami w domu i nie możemy zlokalizować własnego telefonu, czy to możliwe? Oczywiście, w roztargnieniu rzucimy gdzieś telefon i nie możemy go znaleźć, wtedy siadamy do komputera, logujemy się na nasze konto AVG i włączamy ciekawą funkcję która uruchamia sygnał dźwiękowy w naszym telefonie, bajer prawda? :D
Ale wracając do kradzieży mamy ciekawy program ANTI-THEFT , np. Logujemy się do naszego magicznego konta AVG i możemy zlokalizować nasz skradziony telefon.
Mało tego możemy również go zablokować, wtedy pojawi się hasło do wpisania które znamy tylko my i wtedy nasz niczego nie świadomy złodziej próbuje odblokować nasz telefon, ale nie wie tego że po trzecim błędnym wpisaniu hasła uruchomi pułapkę zdjęciową która zrobi mu zdjęcie i uwieczni w naszym telefonie!
Jeśli na telefonie mamy jakieś ważne dane które mimo wszystko nie chcemy aby wypłynęły na światło dzienne, możemy również zrobić defragmentację pamięci telefonu.
A jak tego jeszcze mało, aplikacja sama w sobie posiada blokadę telefonu która samoczynnie uruchamia się po zmianie karty SIM.

To czym możemy zarządzać przez komputer, możemy również zarządzać krótkimi kodami wysłanymi z innego telefonu na nasz numer. Kilka krótkich kodów i nasz telefon jest, zablokowany i chroniony!
I dodatkowa funkcja dla posiadaczy iPhonów i iPadówPODSUMOWANIE !!!

  • zaawansowana ochrona antywirusowa PC
  • zaawansowana ochrona antywirusowa Android
  • ponad 30 narzędzi do przyspieszania komputera 
  • 80 aplikacji do kontrolowania wydajności, bezpieczeństwa i prywatności
  • aplikacje do przyspieszenia Android 
  • BEZ LIMITU STANOWISK – można go w domu instalować na dowolnej liczbie komputerów, smartfonów i tabletów 
  • Dostęp do wszystkich urządzeń z jednego paneluNa koniec mam dla Was jeszcze taką maleńką informację.
Ostatnio poszukiwałam kilku programów na, wydawało by się zaufanych stronach, okazuje się że nawet te które niby są zaufane to wcale nie są.
A dla pewności próbowałam ściągnąć kilka programów z poniżej pokazanych stron aby mieć kompletną pewność.


 Po pobraniu aplikacji AVG automatycznie ją usuwa jeśli znajdzie jakieś zagrożenie. A specjalnie dla Was producent przygotował KOD RABATOWY dzięki, któremu kupicie ROCZNĄ LICENCJĘ AVG ULTIMATE o 30 % taniej!!! 

blgavgult30
(użyj tego kodu w koszyku)

To wielka okazja, która trwa tylko i wyłącznie do końca października! 
Więc jeśli nie masz zaufania do Twojego aktualnego antywirusa, lub jeśli nie posiadasz czy też kończy Ci się właśnie jego wersja próbna, masz niesamowitą okazję skorzystać z dużego rabatu, cieszyć się ochroną urządzeń przez cały rok i tak jak ja mieć pewność, że moje pliki i urządzenia są chronione! Wpis sponsorowany powstały ze współpracy z AVG


LUKSUS DLA TWOJEGO TELEFONU. Fantastyczny pokrowiec oraz wygodne ładowanie i przesyłanie danych - IziGSM!

Technika idzie cały czas do przodu pojawia się wiele nowych, wymyślnych pokrowców/etui do telefonów, ale nie tylko, pojawia się też wiele akcesoriów, które umożliwiają nam np przesył danych bez wyjmowania karty pamięci czy też połączenia bezpośrednio z USB, jednocześnie ładują telefan a do tego mogą się ładnie prezentować w naszym wnętrzu :)Pamiętacie jak w poście >>TUTAJ<< pisałam Ci o wybieraniu pokrowca na telefon? I mówiłam, że w moim przypadku robię to na starość aby telefon już się bardziej nie zniszczył, bo pewnie długo nie dorobię się nowego?
No tak los tak chciał, że udało mi się wygrać telefon w jakimś konkursie, ale błagam nie pytaj w jakim bo konkurs trwał prawie 3 miesiące a dostałam go po miesiącu od wygrania! Na prawdę zabijcie mnie ale nie pamiętam co to był za konkurs :D

Ale mniejsza o większość. Rzecz w tym, że już mam ten swój nowy telefon od dawna, no już w sumie jakieś pół roku i wiesz co?
Do tej pory przetrzepałam kilka etui i nie znalazłam odpowiedniego, co teraz dają w tych etui, że ginie przez nie zasięg? O matko i córko co ja przeszłam i jak się natrudziłam, było etui zwykłe silikonowe, było mirror, była kabura, i jeszcze kilka innych zakupionych przypadkowo w sklepach, nie chce już wspominać ile na te etui wydałam pieniędzy...
A zasięgu jak nie było, tak nie było... Przy każdym połączeniu przychodzącym zanim odebrałam, zdejmowałam etui, za każdym razem kiedy gdzieś dzwoniłam musiałam najpierw zdjąć.... Tak etui... Bo zasięg w trakcie rozmowy nagle ginął i rozłączało połączenie, lub głos był mój tak zniekształcony że druga osoba kompletnie nie wiedziała co do niej mówię.

 I przypomniałam sobie o sklepie IziGSM  z którym kiedyś miałam szansę współpracy i pomyślałam, że zaryzykuję kolejny pokrowiec, co będzie...
W moich oczach zabłyszczało etui SILIKONOWE LUXURY CASE, pomyślałam, a raz kozie śmierć! A tutaj kilka słów od producenta: 

Fantastyczne, błyszczące etui na telefon wykonane z materiałów wysokiej jakości.
Pokrowiec przeznaczony jest do ochrony bocznych części oraz tyłu telefonu.
Elastyczne i wytrzymałe, doskonale chroni telefon przed uszkodzeniami
Posiada wycięcia na wszystkie porty i sloty urządzenia.
Futerał doskonale amortyzuje uderzenie podczas upadku telefonu, a podwyższony rant zabezpiecza wyświetlacz przed zarysowaniem.
Wyróżnia się na tle innych pokrowców ciekawym designem
Miłe w dotyku, bardzo dobrze leży w dłoni
Spraw by Twój smartfon stał się jeszcze bardziej wyjątkowy!


Cena: 29,79 zł

Ten model kupisz tutaj: Sklep IziGSM 
Moja opinia: 
Chyba najważniejsze w tym wszystkim jest to, że mój telefon nie tylko jest zabezpieczony, nie tylko ładnie wygląda, ale to w końcu pierwsze etui, przez, które telefon nie gubi zasięgu! :D 
Dodatkowo etui z pewnością przyciąga wzrok i nie tylko, bo zabezpiecza nasz telefon przed wieloma czynnikami zewnętrznymi, np upadkiem, nie jest narażony na rysowanie czy też obijanie. 
Jak wspomniał producent jest elastyczne, wytrzymałe, zabezpiecza tył oraz boki naszego telefonu i właśnie dodatkowo fantastycznie wygląda i nie pogrubia naszego telefonu!. 
Przejrzałam wiele stron z pokrowcami do telefonów, oglądałam je też w wielu różnych sklepach i nigdzie nie widziałam etui o tak wyjątkowym wyglądzie! 


Dodatkowo, przy zamówieniu etui postanowiłam, że chcę mieć stację dokującą. Z kilku powodów, mój telefon ma zabezpieczenia na wyjmowanie kart, SIM jak również i pamięci, za każdym razem muszę nosić ze sobą szpilkę aby dostać się do karty pamięci, a dodatkowo jeszcze adapter aby zobaczyć wszystko z karty np na komputerze... Zapytasz więc czemu nie używałam USB, no właśnie coś mi szwankowało z tym USB i przy podłączeniu, komputer nie zawsze chciał wyszukać telefon, zapytasz więc o Bluetooth, no tak wszystko było by fajnie gdyby to trwało trochę krócej ;) 
A więc STACJA DOKUJĄCA była tutaj bardzo ciekawym wyjściem :) Kilka słów od producenta: 

Wygodne ładowanie oraz przesyłanie danych...
Stacja dokująca w wyjściem microUSB to doskonałe rozwiązanie, aby naładować baterię telefonu.
Dzięki niej urządzenie będzie zawsze w zasięgu ręki podczas ładowania, a korzystanie z niego bardzo wygodne.
Dodatkowo ładowarka posiada czytnik najpopularniejszych rodzajów kart pamięci: SD/MMC, micro SD, M2, MS oraz dodatkowo dwa porty USB.
W zestawie kabel mini USB do połączenia stacji z komputerem.

Cena: 44,79 zł

Ten model kupisz tutaj : Sklep IziGSM  
Moja opinia: 
Po pierwsze bardzo zdziwiłam się wielkością stacji dokującej, która wydała się niesamowicie mała, ale o bardzo ciekawym designie , po podłączeniu do prądu dioda zamieszczona w stacji miga w różnych kolorach i o różnej częstotliwości, więc jeśli ktoś jest maniakiem gadżetów tego typu, to na pewno mu się spodoba :D 
Kolejnym wielkim plusem jest to że stacja ma wiele wejść, ma aż dwa porty USB, więc możemy podłączyć tutaj np aż dwa pendrive, które z łatwością otworzymy na komputerze, możemy podłączyć karty Micro SD, M2, i SD. To bardzo duże ułatwienie. 
Po podłączeniu do niej telefonu stacja może za równo go ładować jak i przesyłać pliki do komputera. 
Jest jeden minus, przy podłączeniu do ładowarki niestety stacja bardzo słabo ładuje telefon, o wiele dłużej niż na samej ładowarce. A reszta to sama wygoda :) 

A na zakończenie mam jeszcze dwa efektowne filmy :D 

I mały prezent ! 

KOD RABATOWY 10% 
(ważny przez 1 miesiąc)

775359


Za możliwość testowania dziękuję firmie IziGSM

Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka