Dzień Ojca i prezenty dla tatusiów! - Szwajcarskie kosmetyki JUST, Whisky i ulubione płyty CD :)

Wiem wiem, obijam się, już dwa dni nie było nowego posta... 
Postaram się troszkę nadrobić, ale teraz niestety tak będzie ponieważ sezon malinowy w pełni :) 

A że mamy dzisiaj wyjątkowy dzień :) DZIEŃ OJCA! to ten post będzie taki krótki i wyjątkowy...


Mąż nadal jest za granicą, ale wraca już w sobotę więc Dzień Ojca będzie miał przeniesiony :) 
Ale oczywiście tatusiowy Dzień na pewno spełniony, w końcu takie Święto ma tylko raz w roku :) 

Długo zastanawiałam się co dać mu w prezencie, w końcu Malinka jest jeszcze mała i nie rozumie, a więc to ja zrobiłam mu mały prezencik, albo może i trochę większy :) 
Sęk w tym, że Malinkowy tatuś nie lubi zbytniej rozrzutności w takie okazje i zazwyczaj woli przeznaczyć pieniążki na coś co przyda się w przyszłości, a teraz po 2 miesiącach nieobecności największym prezentem na dzień ojca i tak będzie wzięcie Malinki w ramiona. 
Więc Mamina pomyślała o prezencie w trochę inny sposób :) 

Mianowicie nawiązałam współpracę z firmą JUST POLSKA, która posiada w ofercie męskie kosmetyki i idealnie dobrany zestaw otrzymałam dla męża Taki zestaw znajdziesz TUTAJ!


Recenzja z testowania znajdzie się na blogu jak tylko mąż kosmetyki przetestuje i podzieli się ze mną swoją opinią i odczuciami, jednak już mogę wam powiedzieć, że zapach jaki mają te szwajcarskie kosmetyki For Men zauroczył mnie totalnie ! :D


Pomyślałam Ok, mam już zestaw kosmetyków, mąż na pewno się ucieszy! 
Jednak było mi mało... 
I tak wzięłam udział w małym konkursie na testera JIM BEAMA! :D
I co? A jakże dostałam się ! :) Więc od razu pomyślałam, że taka flaszeczka whisky będzie idealnym dodatkiem do wspaniałych kosmetyków :D


Jednak oczywiście Maminie ciągle coś w tym małym prezencie brakowało, coś unikalnego, coś co zachwyci, coś dzięki czemu mąż poczuję się doceniony... 

Wiesz jak to jest tęsknić, na pewno wiesz, wtedy oddałbyś wszystko co tylko możesz, a gdyby się dało podarowałbyś nawet gwiazdkę z nieba, aby pokazać swoją miłość i to jak bardzo źle było Ci bez tej osoby...

Długo zastanawiałam się co będzie unikatowym prezentem i wywoła wielki uśmiech  na Twarzy mojego mężczyzny....
I pewnego razu kiedy wieczorną porą rozmawialiśmy długo przez Viber-a, Mąż zaczął wspominać naszą przeszłość, wróciły do niego wspomnienia z przed 6 lat, bardzo się rozczulił i wysłał mi pewną piosenkę, a mnie w tamtym momencie olśniło... 


Zespół One Republic zawsze towarzyszył naszym wieczorno - nocnym spotkaniom, mimo że mieliśmy oboje pracę, potrafiliśmy spotkać się ok godz 20 i przesiedzieć w spokojnym, przyjemnym miejscu do 4-5 nad ranem, czasem bywało tak że wracałam do domu i zaczynałam szykować się do pracy, a i on nie inaczej... Ale wtedy jakoś nam to wcale nie przeszkadzało...

Nie wiem właściwie co było w ich piosenkach, ale to one nas do siebie zbliżyły, można powiedzieć że nawet połączyły :) 
Dlatego pomyślałam, że ich płyta (baa, nawet trzy) będzie tą wisienką na torcie :) 
I tak po naszej rozmowie, późną nocą wyruszyłam na buszowanie po internecie i szukanie tejże wisienki :) 
I znalazłam trzy płytki, które najbardziej mnie interesowały, ponieważ to właśnie na nich są piosenki, które przywracają wiele dawnych wspomnień z naszej szaleńczej miłości :) 


Dokładając te trzy płytki do tatusiowego prezentu, poczułam pełność i satysfakcję, że mam wszytko czego tak na prawdę potrzebowałam :) Zapakowałam wszystko w torebeczkę i stoi i czeka na ten dzień kiedy cała rodzinka będzie ponownie w komplecie :) Oczywiście szykując niespodziankę dla męża nie zapomniałam również o moim tacie :) W końcu to Dzień Ojca. 
Już z rana poleciały do niego życzenia SMSowe, a po południu pofatyguję się z małym drobiazgiem :)

A czym dla Ciebie jest Dzień Ojca? 
Czy to jakiś szczególny dzień czy jeden z wielu? 

Poznaję, uczę i bawię się ! :) - "O Cię Florek! - Profesor Florian wśród zwierząt"

W poprzednim poście pisałam Ci o pracach plastycznych dla dzieci, a że posiadamy w domu jeszcze jedną piękną książeczkę z rozwijaniem dziecięcej wyobraźni, postanowiłam, że mając trochę czasu napiszę Wam nieco również o niej :)
Księga wiosny - Dziecięce DIY :DMimo iż wiosnę mamy już daleko za sobą i Święta Wielkanocne również, mimo to chce pokazać Ci Księgę wiosny, która pomoże rozwijać zdolności manualne Twojego dziecka... :)

A tak apropos wiosny, jaką masz dziś pogodę?  Bo u mnie w nocy zerwała mnie burza i wiatr który trzasnął mi oknem w łazience (bo mam w nawyku w ogóle go nie zamykać, no chyba że wychodzę), biegałam po domu jak oszalała i wyłączałam wszystko z gniazdek i zamykałam okna, przez tą nocną burzową aurę, mamy dziś pochmurny dzień i wcale nie za ciepły. A u Ciebie? Może lepiej?

Ale wracam już do tematu książki :)

KSIĘGA WIOSNY
Warsztaty plastyczne dla dzieci
Marcelina Grabowska - PiątekWydawnictwo:
SIEDMIORÓG

Rok wydania: 2015
Oprawa: miękka
Liczba stron: 112
Format: 29 x 21 cm
Cena: 17,49 zł
Tutaj kupisz:  księgarnia Siedmioróg
Opis oryginalny:

Księga wiosny to skarbnica pomysłów na wykonanie ozdób i zabawek związanych z tematyką wiosenną: kwiatów, zwierzątek, koszyczków, pisanek, dekoracji wielkanocnych i wielu innych. Nawet najmłodsi artyści mogą dzięki tej książce stworzyć własne rękodzieła. Wzorując się na ilustracjach, bez trudu krok po kroku dziecko stworzy piękne przedmioty do zabawy, do udekorowania domu lub na prezent. Ikonki zawierające informacje o stopniu trudności oraz czasie potrzebnym do powstania danego rękodzieła pomogą dziecku określić, czy jest w stanie podjąć się pracy samo, czy powinno poprosić o pomoc dorosłego: – łatwe; – średnie; – trudne. Własnoręczne wykonywanie zabawek i ozdób umożliwia poznanie różnych technik plastycznych, pobudza wyobraźnię oraz rozwija umiejętności manualne. Księga wiosny proponuje dzieciom i ich rodzicom inspirujące pomysły na aktywne, twórcze i poznawcze spędzenie czasu, a równocześnie stanowi gotowe scenariusze na zajęcia plastyczne w przedszkolu czy w szkole podstawowej.
Moja opinia:
Księga wiosny to skarbnica pomysłów - to chyba najtrafniejsze słowo które znalazło się w opisie książki. Znajdziemy w niej wiele pomysłów na ozdoby wiosenne i Wielkanocne, co prawda to w tym momencie nie na czasie, ale ozdoby wiosenne możemy wykonać w każdej chwili, ponieważ będą one pasowały w każdej porze roku. 
Jednej ozdobie przeznaczone jest aż dwie duże strony, na jednej zawsze jest opis (przepis) i zdjęcia jak krok po kroku przygotować daną rzecz a na kolejnej stronie, duże zdjęcie gotowej ozdoby - Każda z nich zapiera dech w piersiach. Jak również czas i trudność wykonania.
Na końcu znajdziemy również kilka szablonów pomagających w przygotowaniu ozdób, 
Książka to pewna alternatywa origami dla dorosłych, lecz te są dużo prostsze i każde dziecko może wykonać je samo lub  z pomocą rodziców. 
To świetne zajęcie dla dzieci aby rozwijać ich talenty, wyobraźnie i zdolności manualne. 
Zachęca do zabawy nie tylko dzieci ale też osoby dorosłe. 
Z każdym przekręceniem strony książki spotykamy się z pragnieniem posiadania ozdoby która się na niej znajduje. 
Ponieważ Ciężko jest opisać to słowami pokaże Ci teraz wiele zdjęć, aby choć trochę przekonać Cie że ta książka jest warta posiadania. :)


I jak podoba Ci się, równie bardzo jak mi? :D


Za możliwość recenzowania, dziękuję wydawnictwu Siedmioróg
Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka