Jerozolima Miasto Boga - Ewelina Rubinstein - Zapowiedź Wydawnictwa Psychoskok + film promujący książkę.

JEROZOLIMA MIASTO BOGA
Ewelina Rubinstein

Data premiery: 20.10.2016
Kategoria: Poradnik
WYDAWCA: Psychoskok
Oprawa: MK
Format:
Ilość stron:
Cena detaliczna:OPIS:
Jerozolima. Miasto Boga nie jest zwykłym przewodnikiem, który z łatwością spotkamy we wszystkich większych księgarniach. To książka łącząca ze sobą elementy reportażu, wywiadu, dokumentu. Opatrzona znakomitymi zdjęciami przenosi nas do stolicy Izraela, w którym świat arabski miesza się z żydowskim, a żydowski z chrześcijańskim. Poznając „Jerozolimę. Miasto Boga" dowiemy się m.in. dlaczego Żydzi przestrzegają koszerności, dlaczego religijne Żydówki golą głowy, jakimi samochodami jeżdżą Izraelczycy, jak przyrządzić smaczną szakszukę, czym jest mezuza, po czym poznać żonatego Żyda, ile wydamy na żywności, jeśli przez jakiś czas zamieszkamy w Jerozolimie? Książka porusza także wiele kontrowersyjnych tematów jak: homoseksualizm czy prostytucja. „Jerozolima. Miasto Boga" obala również stereotypy i pokazuje, jak różne i nieprzewidywalne potrafi być życie w Izraelu.Modne fryzury i kolory 2015/2016

Post na życzenie... ;) 

Dzisiaj już drugi z kolei post z serii na życzenie czytelnika :)
Miło, że piszecie mi o czym chcielibyście przeczytać na blogu i takie posty na pewno będą się w miarę możliwości pojawiać.
Dzisiaj post o włosach na życzenie Agnieszki, która chce zrobić coś z włosami, ale sama jeszcze nie wie co dokładnie i jak daleko jest w stanie się posunąć odnośnie cięcia i koloru.
Agnieszka ma włosy bardzo długie, jak długie? Baaaaaardzo długie, chciałaby je ściąć i zmienić kolor...


Więc zacznijmy od fryzurek :) 

A do podobne do zdjęcia powyżej sama miałam jakiś czas temu :)


   
A teraz kilka ostrych cięć !! :D


A na koniec jeszcze kilka odlotowych modnych kolorów :) 

A takie kolorki miałam ja :) 

I to by już chyba było na tyle co wpadło mi w oko :) A może Wy również pomożecie Agnieszce w poszukiwaniu ten idealnej fryzury lub koloru? 
Jeśli macie na oku jakąś fryzurę, możecie zdjęcia dodawać w komentarzach :) 


Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka