Perfekcyjny makijaż oka z eyelinerem i kredką Revlon Colorstay od MagiaKosmetyków

Wszyscy wiemy, że oczy są zwierciadłem duszy...
Wszystkie kobiety wiedzą, że pierwsze wrażenie odgrywa perfekcyjny makijaż oczu, dlatego dzisiaj coś wyłącznie dla Nas, kobiet...


ZESTAW REVLON COLORSTAY 
EYELINER + KREDKA 201 BLACKProducent: REVLON

Opis:

Revlon Colorstay Zestaw Eyeliner - zawiera czarną kredkę do oczu z gąbeczką do rozcierania oraz płynny eyeliner. Kredka jest bardzo trwała, gwarantująca 16-godzinny, piękny i intensywny kolor. Kredka ta jest wodoodporna, nie rozmazuje się i nie ściera. Aplikację ułatwia wysuwany wkład kredki. Kontur oka jest bardzo dobrze podkreślony a spojrzenie nabiera wyrazistości.

Płynny Eyeliner stworzy precyzyjną kreskę na Twoim oku. Bardzo szybko wysycha, utrzymuje się na powiece cały dzień. Zawiera witaminę E oraz aloes.
Eyeliner serii ColorStay stworzony przez Revlon umożliwia zrobienie zarówno cienkiej linii jak i ekstremalnie grubej.

Poj. Kredka: 0,28g

Poj. Eyeliner: 2,5ml

Cena: 25,90 zł

Tutaj kupisz: Magiakosmetyków

(niestety aparat się wyjątkowo coś buntował i zdjęcia wyszły jak wyszły ;) 

Moja opinia: 

Zestaw otrzymujemy razem w zgrzanym opakowaniu. 

EYELINER ma bardzo fajny pędzelek dzięki któremu perfekcyjna kreska nad okiem nie będzie żadnym wyzwaniem. Kolor wyraziście czarny, wręcz idealny. 
Nie uczula, nie podrażnia, można chcieć czegoś więcej? 

KREDKA wykręcana, wystarczająco miękka, jakby wodoodporna, bo nie zmywa się pod wodą, nie rozmazuje, z drugiej strony zamknięta zatyczką gąbeczka, umożliwiająca idealne rozprowadzenie kredki, jeśli tak właśnie lubimy. Możemy jej używać zarówno na linii wodnej oka, jak i na górnej powiece, bez obaw o rozmazanie. Idealnie czarna, nie uczula. 

Dodatkowo cena za zestaw jest bardzo zadawalająca, gdybyśmy chcieli kupić dobry eyleliner i kredkę osobno na pewno zapłacilibyśmy więcej. 

Za możliwość testowania dziękuję firmie MagiaKosmetyków


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziel się dobrocią i udostępniaj, like-uj, subskrybuj, co dobrego dajemy do Nas samych wraca!"
Dziękuję, że czytasz mój wpis, może pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza? Na pewno na niego odpowiem :) Pozdrawiam Iza

Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka