Zestaw pielęgnacyjny Canpol Babies

IMG_8906
W październikowej edycji Blogosfery dostałam się do testów zestawu pielęgnacyjnego dla dziecka od firmy Canpol Babies. Który chciałabym Wam teraz przedstawić :)
W skład zestawu wchodzą:

Aspirator do noska - uważam Go za bardzo dobry i poręczny, aczkolwiek jeśli dziecko stawia opory niestety bardziej odpowiednia będzie gruszka.
 


Informacje:
Przeznaczony jest dla dzieci poniżej 3 roku życia, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa.

Umożliwia usuwanie nadmiaru wydzieliny mogącej prowadzić do powikłań takich jak kaszel czy infekcja ucha.Kształt końcówki aspiratora przystosowany jest do kształtu małego noska co zapobiega zbyt głębokiemu wsunięciu aspiratora. Miękki silikon zmniejsza ryzyko podrażnienia i skaleczenia w przypadku, gdy dziecko nagle poruszy główką.

Jest higieniczny i szybki. Jego przewagą nad innymi tego typu akcesoriami jest możliwość regulacji siły ssania.Urządzenie jest bardzo proste w użyciu, nie wymaga wymiany filtrów czy użycia baterii.

Dostępny w trzech opcjach kolorystycznych: z białą, różową lub niebieską końcówką.


2. Zestaw w pudełeczku które ja nazwałam niezbędna kosmetyczką mojego malucha :)


Szczotka - stabilna rączka powlekana gumowym tworzywem dzięki czemu bardzo dobrze utrzymuje się w dłoni. Samo włosie jest twardsze niż zazwyczaj w takich szczoteczkach dla niemowląt ale to akurat uważam za plus (na pewno pomoże w walce z ciemieniuchą)Grzebień - rączka stabilna, twarda, także powlekana gumowym tworzywem.

Szczoteczka do ząbków - moim zdaniem ma trochę za twarde włosie jak szczoteczkę dla dzieci które mają nabrzmiałe dziąsełka z powodu wychodzenia kolejnych ząbków. Za to jest bardzo poręczna ponieważ jest wygięta w półłuk dzięki temu dobrze trzyma się w maleńkiej rączce :)

Nożyczki do paznokci - hmm tutaj akurat widzę tylko wadę ponieważ ostrza mają zbyt grube jak na malutkie paznokietki


Cążki do paznokci - Ja akurat jeszcze nie używam ponieważ Marysia ma nie całe 8 miesięcy i nie lubi obcinać paznokci więc na razie tego przyrządu jeszcze się boje. Ale jak widać posiadają uchwyt co ułatwia trzymanie tak malutkich cążek w dłoni. To jest akurat ich wielką zaletą


4 sztuki pilniczków - obustronne, bardzo przydatne i bardzo dobrze wykonane :) Niestety troszkę za miękkie jak dla mnie bo po kilku użyciach się rozdwajają (dwie tekturki z pilniczkami sklejone do kupy)


Na zdjęciu mamy akurat trzy ponieważ jednym tatuś piłuje paznokietki Marysi :)


Moja opinia o produkcie?

Cóż jak wszystko ma swoje wady jak i zalety, jednakże tych zalet w tym przypadku jest wiele więcej niż wad :) Więc nam bardzo odpowiada i jestem z niego bardzo zadowolona :) I osobiście mogę Go polecić.


Ceny:
Zestaw pielęgnacyjny - Ok 27 zł

Gdzie kupić --> Strona z adresami sklepów

Aspirator do noska - ok 11 zł

Gdzie kupić --> Strona z adresami sklepówJeśli prowadzicie blog i chcielibyście tak jak ja, mieć szanse przetestowania produktów Canpol, możecie zgłosić swój blog do testów lub nawet zorganizować na nim konkurs dzięki BLOGOSFERZE!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziel się dobrocią i udostępniaj, like-uj, subskrybuj, co dobrego dajemy do Nas samych wraca!"
Dziękuję, że czytasz mój wpis, może pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza? Na pewno na niego odpowiem :) Pozdrawiam Iza

Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka