Październikowe zapowiedzi Edipresse Książki


Blondynka w Japonii
 Beata Pawlikowska ISBN: 9788379454273
Format: 15 x 21 cm
Liczba stron: 376
Oprawa: twarda
Cena: 39,90 zł
Wydawnictwo: Edipresse książki
PREMIERA 12.10.2016

Opis:
Japonia, jeden z najbardziej legendarnych krajów świata!
Kto nie słyszał o cudownie zdrowym japońskim jedzeniu, o samurajach, gejszach, japońskiej precyzji, uprzejmości, japońskich komiksach, grach i gigantycznie wielkich, nowoczesnych miastach? O japońskiej tradycji, kulturze i niezwykłej religii shinto?... O medytacji zen, japońskich drzeworytach i sztuce japońskiego minimalizmu?... O zapasach sumo, sushi i słynnej japońskiej zielonej herbacie?
Ja słyszałam.
Pojechałam do Japonii.
I okazało się, że wszystko jest inaczej!!!!!!


Życie ma smak
Mariola Bojarska-Ferenc 
ISBN: 9788379454280
Format: 16,5 x 21,5 cm
Liczba stron: 352
Oprawa: twarda
Cena: 49,90 zł
Wydawnictwo: Edipresse Książki
PREMIERA: 12.10.2016

Opis
Mariola Bojarska-Ferenc ˗ dziennikarka i trenerka fitness. Autorka ponad 2 000 programów telewizyjnych promujących zdrowy styl życia oraz wielu książek i płyt DVD z ćwiczeniami. Uczestniczka ponad 40 000 kongresów amerykańskich organizacji zajmujących się rozwojem zdrowia i fitnessu IDEA i ECA.

Chciałabym, żeby ta książka stała się dla Ciebie, drogi Czytelniku, przewodnikiem po zdrowej i smacznej kuchni. Przedstawiam sposoby na stworzenie najprostszych sałat, dań bez soli, podaję przepisy na śniadania, obiady, kolacje, desery oraz podpowiadam, co jeść przed i po treningu. Słowem, jest tu wszystko potrzebne do tego, by rozpocząć przygodę ze zdrową kuchnią. Zachęcam jednak, żeby moje przepisy były dla Ciebie jedynie inspiracją do wykreowania na ich bazie własnych potraw o idealnym dla Ciebie smaku. Dodawaj do nich swoje ulubione przyprawy i dowolnie je modyfikuj. I baw się przy tym wybornie!
Mariola Bojarska-Ferenc

Przepisy na potrawy, które warto zjeść dla zdrowia i urody!


Randka z jeleniem
Elżbieta Sęczykowska ISBN: 9788379454266
Format: 13 x 19,5 cm
Liczba stron: 368
Oprawa: twarda
Cena: 44,90 zł
Wydawnictwo: Edipresse Książki
PREMIERA: 12.10.2016

Opis
To osobista i autentyczna relacja związana z czasem zakładania pierwszej w Polsce prywatnej farmy
jeleni na Mazurach. Jest to niekiedy zabawna, a niekiedy nieco dramatyczna historia człowieka, który mieszkał wiele lat w Anglii i wraca do Polski po to, by zmagać się z popegeerowska rzeczywistością. Dokonuje pionierskich wyczynów pośród fantastycznych, ale i często bardzo nieprzyjaznych ludzi. Jest to prawie kryminał umiejscowiony pośród pięknej przyrody, zwierząt, ludzi i obyczaju.Moje Muzy, moje życie bez retuszu i tajemnic
Sebasstian SkalskiISBN: 9788379454587
Format: 16,5 x 21,5 cm
Liczba stron: 336
Oprawa: twarda
Cena: 49,90
Wydawnictwo: Edipresse Książki
PREMIERA: 12.10.2016


Opis:
Jolanta Kwaśniewska, Ewa Błaszczyk, Beata Pawlikowska, Hanna Bakuła, Magda Gessler,… To niektóre spośród wielu utalentowanych i wyjątkowych kobiet, które przez 25 lat sfotografował Sebasstian Skalski. Teraz artysta prezentuje niebanalne portrety, nieznane anegdoty oraz historie ze swojego życia i z życia Muz.
Artysta, fotografik, malarz i showman Sebasstian Skalski nazywa się: „ALMODÓVAREM
FOTOGRAFII” bo słynie ze zdjęć kobiet. Podobnie jak hiszpański reżyser Pedro Almodóvar, potrafi wydobyć z portretowanych kobiet piękno, erotyzm i tragizm. Kobietom poświęcił najwięcej swoich wystaw, książek, albumów, piosenek i płyt.


Wzgórze pełne słońca
Roma J. Fiszer 
ISBN: 9788379454365
Format: 13,5 x 21,5 cm
Liczba stron: 512
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena: 39,90 zł
Wydawnictwo: Edipresse Książki
PREMIERA: 12.10.2016


Opis
Na wzgórzu pełnym słońca spełniają się marzenia Anny, Kaśki i Elizy. Lato przynosi im miłość, o jakiej zawsze marzyły. Tajemnice z przeszłości zmieniają teraźniejszość. Na magicznych Kaszubach wszystko jest możliwe…
Anna po kilku tygodniach pobytu w Parchowie i odnalezieniu swoich korzeni, decyduje się pozostać na Kaszubach do końca lata. Notariusz, który ma prowadzić jej sprawy spadkowe, coraz bardziej fascynuje ją jako mężczyzna. Kaśka przeżywa nową-starą miłość z Krzysztofem, ale powoli zaczyna do niej docierać, że poznany niedawno przypadkiem Maciej jest tym mężczyzną, na którego czekała wiele lat. Związek Elizy i Igora przeżywa wiele zawirowań – młodość wszak ma swoje prawa.

Magiczne miejsce, spełnione marzenia, odmieniony los
Trzy kobiety, trzy nowe życia
Kontynuacja bestsellerowych „Kilku godzin do szczęścia”Obsesja
Nora RobertsISBN: 9788379454402
Format: 13,5 x 21,5 cm
Liczba stron: 560
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Cena: 39,90 zł
Wydawnictwo: Edipresse Książki
PREMIERA: 12.10.2016

Opis
Autorka światowych bestsellerów prezentuje swoją najnowszą powieść. Naomi Carson to młoda kobieta po traumatycznych przejściach, której dzieciństwo rozstało rozdarte przez szokującą zbrodnię. Mogło ją to zniszczyć, ale Naomi znalazła w sobie siłę, by przetrwać, i poświęciła się swej pasji - fotografii, dzięki której mogła jeździć po całym świecie i robić zdjęcia.Teraz jednak postanowiła wreszcie zapuścić korzenie. Piękny stary dom na skarpie wymagał remontu, ale Naomi poznała w miasteczku nowych przyjaciół, którzy zgodzili się jej pomóc, między innymi Xandera Keatona - przystojnego, irytującego mężczyznę, zdeterminowanego, by zdobyć jej serce.
Gdy jednak Naomi zaczyna planować przyszłość, dogania ją przeszłość. Ktoś w miasteczku zna jej przerażającą tajemnicę - i nie pozwoli jej o tym zapomnieć. Naomi musi odkryć tożsamość swego prześladowcy, zanim będzie za późno.
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziel się dobrocią i udostępniaj, like-uj, subskrybuj, co dobrego dajemy do Nas samych wraca!"
Dziękuję, że czytasz mój wpis, może pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza? Na pewno na niego odpowiem :) Pozdrawiam Iza

Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka