Kampania Pantene - Czy na pewno takie cudowne(?)
Witajcie moi Drodzy :) Chciałabym Wam dzisiaj zdać maleńką relacje z Kampanii Pantene w której brałam udział dzięki Everydame :)


A więc do rzeczy :)

Szukacie odpowiedniej odżywki do włosów? Do tej pory nie spotkaliście się z taką która pobudziłaby i odżywiła wasze włosy? No więc czas wypróbować Lekkie odżywki w piance PANTENE :D Może Was urzekną :)

Krótkie przedstawienie tego co znajdowało się w paczce Ambasadorskiej :)
  • Odżywki w piance

Intensywna regeneracja 180 ml - maksymalnie odżywia delikatne włosy, bez obciążania ich. Włosy stają się łatwe do rozczesania, jedwabiście miękkie i sypkie.


Aqua Light 180 ml – cienkie, łatwo przetłuszczające się włosy pozostają widocznie zdrowsze i lekkie


Większa objętość 180 ml – matowe, obciążone włosy będą widocznie zdrowsze i pełne objętości.


Lśniący kolor 180 ml – cienkie i farbowane włosy stają się pełne życia, błyszczące i zdrowsze
  • Szampon Pantene Intensywna Regeneracja 400 ml

  • Kupon uprawniający do zakupu Lekkiej Odżywki w Piance Pantene 180 ml z 30% zniżką - 11 szt.

  • Przewodnik projektu

  • Książeczka "Badanie Opinii"
  • Lekka odżywka w piance Intensywna Regeneracja 50 ml - 10 szt
  • Ulotki Pantene - 10 sztMarka Pantene, dzięki 70-letniemu doświadczeniu w dziedzinie zdrowia i pielęgnacji włosów, podjęła wyzwanie i stworzyła produkt, który zrewolucjonizuje sposób pielęgnacji cienkich włosów. 
Poszukiwania zakończone! Pantene, marka nr 1 do pielęgnacji włosów na świecie, wprowadza rewolucyjną, lekką odżywkę, stworzoną z myślą o cienkich włosach.
100% ODŻYWIENIA 0% obciążenia

W dzisiejszych czasach kobiety, które mają cienkie włosy zbyt często pozbawiają je nawilżenia, odżywienia i ochrony przed uszkodzeniami, których często tak bardzo potrzebują, gdyż obawiają się obciążania włosów i problemów z ich układaniem. 
Marka Pantene zrewolucjonizowała pielęgnację włosów! Lekka Odżywka w Piance została opracowana jako idealny produkt do włosów cienkich i długo wyczekiwane wybawienie dla kobiet, dla których tradycyjne odżywki są zbyt „ciężkie”. Lekka jak powietrze pianka Pantene wnika głęboko we włosy i nawilża je od wewnątrz, nie obciążając pasm.

Nowość Pantene.... do cienkich włosów
Specjaliści Pantene odkryli, że kobiety, które mają cienkie włosy często unikają stosowania odżywki z obawy przed nadmiernym obciążeniem pasm, co zdarza się, gdy używamy tradycyjnych odżywek. Co ważniejsze, włosy cienkie należą do najbardziej wrażliwych rodzajów włosów i dlatego wymagają dodatkowej dbałości.

Ich struktura różni się od struktury włosów grubych i dlatego potrzebują innego rodzaju pielęgnacji. Średnia grubość włókien włosów cienkich wynosi 20 mikronów, co oznacza, że są one o około 20% cieńsze od włókien włosów grubych. Ponadto każde włókno włosów cienkich może zawierać do 50% mniej białka wzmacniającego ich rdzenie – keratyny. W rezultacie włosy cienkie częściej tracą objętość. Są też zwykle prostsze niż włosy grubsze i krócej utrzymują się na nich loki oraz fale. Mogą być również słabsze, bardziej podatne na uszkodzenia i bardziej łamliwe, a w dodatku częściej mają rozdwojone końcówki.

Rewolucja w pielęgnacji włosów 
Sekret skuteczności Lekkiej Odżywki w Piance Pantene tkwi w jej rewolucyjnej konsystencji. Składniki tworzące pianę zostały wprowadzone do składników nawilżających produktu i łączą się z nimi, tworząc doskonałą formułę.
Gdy lekka pianka jest wystawiona na działanie powietrza, pęcherzyki powiększają się, uwalniając składniki odżywcze tak, aby prędko wniknęły we włosy i nawilżyły je. Pęcherzyki te zostały tak opracowane, by zadziałać w odpowiednim momencie. Jeśli stałoby się to zbyt wcześnie, włosy zostałyby nierówno pokryte, a jeśli zbyt późno – włosy byłyby za mało odżywione. 
Produkt przeznaczony jest do spłukiwania, dzięki czemu pozostawia uczucie czystości i lekkości. Zapewnia tym samym 100% odżywienia i 0% obciążenia.


Sposób użycia
Piankę, która rozprowadza się łatwiej i bardziej równomiernie niż zwykła odżywka, stosuje się pod prysznicem, nakładając ją na wilgotne włosy po ich dokładnym umyciu szamponem – tak jak zwykłą odżywkę. Krok 1: Nałóż piankę na dłoń (użyj większej ilości w przypadku dłuższych włosów) i delikatnie rozprowadź na wilgotnych włosach na całej ich długości – od cebulek aż po same końce. Krok 2: Poczekaj, aż wchłonie się we włosy.Krok 3: Spłucz odżywkę i uczesz włosy tak jak zwykle. Ciesz się wyjątkową lekkością.

PODSUMOWANIE
To wszystko co przedstawił Nam producent, zawsze oczywiście same zalety, żadnych wad ani skutków ubocznych, ale o tym za chwilę...
Odżywka w piance Faktycznie jest lekka, do tego wygodna w użyciu, z łatwością rozprowadza się na włosach i pięknie pachnie.Ale nie pisze tego wszystkiego po to aby przedstawiać Wam same zalety :)
Niestety jak wszystkie produkty ma także swoje wady, a może po prostu producent nie zaznaczył że nie jest ona przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów?
Mnie na prawdę urzekła, byłam zauroczona, jej lekkością, jej zapachowi i tym jakie cuda zdziałała z moimi włosami, były puszyste, lekkie, uniesione, ich objętość się powiększyła i tak pięknie lśniły, ale cóż sen nie może trwać wiecznie, tak jak Kopciuszek musiał wyjść z balu przed 24 bo potem czar prysnął tak i tutaj po dłuższym stosowaniu nagle odżywka odmieniła się w coś strasznego, a wielkie WOW, wcale nie trwało zbyt długo. 
O co mi chodzi? Hmm po trzecim razie zastosowania odżywki, włosy stawały się coraz bardziej obciążone i szybko się przetłuszczały, z ciekawości zaczęłam pytać o efekty osoby które dostały ode mnie miniaturki produktu i to właśnie one potwierdziły moje wątpliwości. To co zastanawiało mnie "może nagle zaczęłam źle stosować?" okazało się faktem że odżywka po dłuższym stosowaniu ma odwrotny skutek, dlaczego? O to należałoby zapytać producenta.


Sugerowana maksymalna cena detaliczna: Odżywka 180 ml: 13,99zł 

Czy jest warta swojej ceny? Myślę, że na pewno nie jest droga, ponieważ jest wydajna. Ale nie będę decydować za was i mówić Wam czy warto ją kupić, osobiście cieszę się, że znalazłam się w gronie 1 000 kobiet, które mogły przetestować Lekką odżywkę w piance Pantene, ale musze powiedzieć, że ja jej nie kupię, dlatego że nie jest ona odpowiednia dla moich włosów, a czy jest dla Waszych, 14 zł to nie wielki majątek więc możecie przekonać się same :)


Kampania Pantene prowadzona była na stronie EVERYDAYME


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziel się dobrocią i udostępniaj, like-uj, subskrybuj, co dobrego dajemy do Nas samych wraca!"
Dziękuję, że czytasz mój wpis, może pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza? Na pewno na niego odpowiem :) Pozdrawiam Iza

Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka