Siedzenie bez którego nie można się obejść, więc siedź wygodnie!


Witam Cię, ostatnio zastanawiałam się nad czynnością na którą przeznaczamy wiele czasu - siedzenie - kojarzy nam się z odpoczynkiem, pracą i zagrożeniu dla kręgosłupa.
Tutaj największy apel dla ludzi pracujących w pozycji siedzącej, ale czy tylko?
A co z naszymi dziećmi siedzącymi przy biurku odrabiającymi lekcje? Przecież dzieciaki spędzają tak kilka godzin dziennie, może by zadbać o ich kręgosłupy i podarować wygodne krzesło ?
Tak wiem że samym krzesłem cudów nie zdziałamy, ale krzesło wygodne i odpowiednie to już połowa sukcesu, ale to nie wszystko, bo trzeba również przy siedzącym trybie życia pamiętać o aktywności fizycznej.

Krzesła kojarzą nam się z niewygodą, twardością i psuciem stylizacji pomieszczeń, ale czy na pewno nie ma krzeseł które były by wygodne i dodały naszemu wnętrzu nieco elegancji czy stylu?
Oczywiście, że są dlatego chciałabym przedstawić Ci ofertę pewnego sklepu CENTRUM KRZESEŁ , który w swojej ofercie posiada wiele naprawdę fajnych perełek:

  (po kliknięciu w zdjęcie zostaniesz przeniesiony do sklepu)                          


                                                      (po kliknięciu w zdjęcie zostaniesz przeniesiony do sklepu)


  (po kliknięciu w zdjęcie zostaniesz przeniesiony do sklepu)  (po kliknięciu w zdjęcie zostaniesz przeniesiony do sklepu)


  (po kliknięciu w zdjęcie zostaniesz przeniesiony do sklepu)

  (po kliknięciu w zdjęcie zostaniesz przeniesiony do sklepu)


  Mało tego, że w tym sklepie znajdziemy wiele na prawdę fajnych, eleganckich krzeseł to jeszcze kupimy je w naprawdę przystępnej cenie i mamy możliwość jej negocjacji :)

  Sklep posiada w swojej ofercie ponad 600 produktów, znanych producentów. 
  Posiadają duże magazyny dzięki czemu większość produktów dostępna jest od ręki, w Warszawie największa ekspozycja krzeseł aż 400m2. 

  A jeśli interesuje Cie ekologia to wiele krzeseł z oferty nadaje się do recyklingu.

  I na koniec TUTAJ znajdziesz ciekawą i przystępnie opisaną analizę ergonomicznego stanowiska pracy. Tekst zwraca uwagę na prawidłowe ułożenie nóg, pleców, rąk, głowy. Podpowiada także, które modele umożliwią prawidłowe ułożenie wskazanych części ciała. Zapraszam do lektury.
  1. Youtube
  2. Facebook
  3. Google +
  4. Pinterest
  5. Twitter
  Zatem nie pozostaje mi nic innego jak zaproszenie Cię do zapoznania się z ofertą sklepu, a także z jej skorzystania :)


  Wpis sponsorowany na życzenie Centrumkrzesel.pl


  Brak komentarzy :

  Prześlij komentarz

  Dziel się dobrocią i udostępniaj, like-uj, subskrybuj, co dobrego dajemy do Nas samych wraca!"
  Dziękuję, że czytasz mój wpis, może pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza? Na pewno na niego odpowiem :) Pozdrawiam Iza

  Dziewczynka jak Malinka

  Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka