Relacja z kampanii pieluszek Pampers Active Baby-Dry na TRND, czyli gdzie się podziało siusiu?! :D

Jakiś czas temu dostałam się do kampanii Pampers Active Baby-Dry na TRND i chciałabym zdać Wam krótką relację z testowania.


W paczce znajdowały się :

 • Jedno opakowanie pieluszek Pampers (58 szt)
 • Przewodnik projektu
 • Książeczka "Twoje badanie opinii"
 • 15 próbek z dwiema pieluszkami oraz ulotką
 • 10 dodatkowych ulotek 
Karton był na prawdę wielki :D Kilka słów o Pieluszkach Pampers Active Baby-Dry:

 • Nowe pieluszki Pampers Active Baby-Dry mają trzy unikalne chłonne kanaliki. 
 • Kanaliki te równomiernie rozprowadzają wilgoć, zmniejszając efekt pełnej, mokrej pieluszki 
 • Materiał znajdujący się w kanalikach wchłania wilgoć i zapobiega jej wydostawaniu się na zewnętrzną powłoczkę pieluszki 
 • Zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów chłonnych sprawia, że nawet pełna pieluszka jest nie tylko bardziej sucha, ale też zapewnia maluszkowi większą wygodę Dzięki innowacyjnej technologii pieluszki Pampers Active Baby-Dry pozwalają rodzicom skutecznie rozprawić się z tym, co przeszkadza dziecku spokojnie przespać noc. zmniejszając efekt pełnej, mokrej pieluszki Materiał znajdujący się w kanalikach wchłania wilgoć i zapobiega jej wydostawaniu się na zewnętrzną powłoczkę pieluszki 
Czy wiesz, że ...
Kanaliki znajdujące się w pieluszkach Pampers Active Baby-Dry są wypełnione mikroperełkami nowej generacji, które wchłaniają do 30 razy więcej wilgoci, niż same ważą. To odpowiednik 2-3 butelek mleka na jedną pieluszkę.

       
Co i jak?


           Chłonne kanaliki
Pozwalają równomiernie rozprowadzać wilgoć w pieluszce. Chłonne mikroperełki

     Warstwa wewnętrzna z mikroperełkami, aby wchłaniać i zamykać                       wilgoć wewnątrz pieluszki nawet do 12 godzin.
              Warstwy Fast Dry
          Wchłaniają wilgoć i utrzymują ją z dala od skóry dziecka.
          Miękkie jak bawełna*
       Górna warstwa, która ma kontakt ze skórą dziecka, jest miękka i     sucha, aby zapewnić mu spokojną noc. * Produkt nie zawiera bawełny.
    Oddychające materiały
Aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza wokół skóry dziecka.          Elastyczne boczki
     Zapewniają wygodne dopasowanie dla doskonałej ochrony przed                                      przeciekaniem przez całą noc.


     CAŁA PRAWDA O PIELUSZKACH PAMPERS                           ACTIVE BABY-DRY!!!!

Dostając się do kampanii pieluszek Pampers dokładnie wiedziałam z czym mam do czynienia i cieszyłam się że mogę wziąć udział w akcji, dzięki której podaruje innym mamom pieluszki które z pewnością pokochają je, tak samo jak my z Malinką :)
Dlaczego? 
Zacznę od tego, że przez rok używaliśmy pieluszek innej firmy, były to pieluszki DADA z Biedronki i nie narzekaliśmy na nie, wszystko było ok, nic się nie działo, nagle kilka dni przed tym jak Malinka kończyła swój pierwszy roczek zaczęły się dziać różne cyrki... Niepokojące objawy, które coraz bardziej popychały nas do zmiany pieluszek na inne.
Co się działo? 
Po pierwsze w każdej jednej paczce 50 pieluch przynajmniej 4 nie nadawały się do użytku: porwane boczki, brak rzepa, rzep zgrzany w środku pieluszki czy też brak tej specjalnej warstwy która niby miała za zadanie chronić pupę przed odparzeniami, ale to był dopiero początek, potem pojawiły się uczulenia, odparzenia i coś co mnie strasznie irytowało przeciekanie, musiałam przebierać moją Pannę po 4-5 razy dziennie, a pralka pękała w szwach. 
I wtedy powiedziałam o niee! Co z tego że pieluchy są tańsze i łatwiej dla nas dostępne , jak są z tego same straty? I wtedy zmieniliśmy DADĘ na PAMPERS, dołożyliśmy parę groszy, wiadomo, ale za to zaoszczędziliśmy na pupce Malinki, prądzie, płynie do prania i płukania, odplamiaczu i zużywaniu pralki :D

Teraz jesteśmy wierni pieluszkom Pampers już od 4 miesięcy i wszyscy mamy RADOSNE PORANKI :D I nie tylko poranki :D

W projekcie Pampers pokazany był eksperyment, który bardzo chciałabym Wam teraz krok po kroku przedstawić :) 
Niektórzy nie wierzą, że pieluszki Pampers są na prawdę nie zastąpione, a więc to dla niedowiarków :) 

Eksperyment pokażę na pieluszkach Pampers oraz Dada, analogicznie Pampers po lewej, Dada po prawej. 

POTRZEBUJEMY:
 • Woda - 150ml - Ja użyłam 500 ml, wiadomo że zależy nam na znakomitej nocnej chłonności a więc maluch na pewno nasiusia więcej niż 150 ml, ale mimo wszystko zapewne nie 500 ml :D
 • Nożyczki
 • PieluszkaDo pieluszki wlewamy wodę


I patrzymy jak "puchnie" :)Podnosimy do góry i potrząchamyAnalogicznie postępujemy z drugą pieluszką do której również lejemy 500 ml wody


I już widzimy różnicę (pieluszka Pampers z przodu)
Taka mokra ręka jest po dotknięciu do pieluszki Dada, wierzch jest cały mokry!


A taka po dotknięciu pieluszki Pampers, wydaje się być sucha


A teraz operacja :) Na pierwszy rzut Pampers


I DadaNa zdjęciach tego nie widać, ale kryształki którymi wypełnione są pieluszki Pampers są o wiele większe niż w Dada i bardziej grubsze co sprawia że nie pękają.
W Dada kryształki są o wiele mniejsze a po wzięciu w dłoń robi się niezła breja ;)


Pieluszki Pampers posiadają cztery powłoki chroniące pupę


A Dada tylko trzy, w dodatku bardzo sztuczne!
Nie dziwne więc, że dłoń była taka mokra!


A tak swoją drogą to ciekawe, że obydwie pieluchy są przeznaczone dla dzieci o tym samym rozmiarze 4+ i w obydwóch mamy po tyle samo wody, widzicie różnicę w wielkości?

PODSUMOWANIE! 

Wydaje mi się że nie trzeba tu już nic więcej dodawać :) 
PIELUSZKI PAMPERS THE BEST! :D
My od dawna używamy pieluszek Pampers, a jeśli Was przekonałam do zmiany mimo iż są droższe, lecz pamiętajmy że wydajniejsze, to bardzo mnie to cieszy :) 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziel się dobrocią i udostępniaj, like-uj, subskrybuj, co dobrego dajemy do Nas samych wraca!"
Dziękuję, że czytasz mój wpis, może pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza? Na pewno na niego odpowiem :) Pozdrawiam Iza

Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka