Kobiety bez wstydu i mężczyzna gotowy na wszystkie... ~recenzja~

Ja wiem że są chwile kiedy zwyczajnie nie chce nam się czytać, coś nam ciągle przerywa, albo znajdujemy się w scenerii kiedy zwyczajnie coś nas od tego rozprasza i odsuwa, a więc polecę Ci teraz książkę, która momentami rozbawi Cię do łez i na pewno nie będziesz się z nią nudzić nawet na piaszczystej plaży z widokiem na jezioro :DKOBIETY BEZ WSTYDU
Witold Orzechowski

Wydawnictwo: EDIPRESSE KSIĄŻKI
Data premiery: 20.07.2016
Oprawa: miękka
Format: 12,5 x 20 cm
Liczba stron: 360
Cena: 39,90 zł
Tutaj kupisz: Hitsalonik
Opis oryginalny:

Mający wielkie powodzenie u kobiet Piotr otwiera praktykę psychoanalityka w Krakowie. Brak mu kwalifikacji i doświadczenia, a jego największa zaleta to urok osobisty. Piotr ma więc wielki wpływ na swoje pacjentki i szybko staje się popularnym terapeutą. Jego gabinet „tylko dla pań” co dzień pęka w szwach. Kobiety zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on leczy je dość niekonwencjonalnie.
Jego sypialnia przeżywa oblężenie, a porady, których udziela powodują liczne zabawne sytuacje.


Moja recenzja

Czytając tę książkę wyciągałam wnioski, które tak na prawdę wszystkie wiemy od zawsze: My kobiety lubimy być słuchane.. Lubimy mówić, zwracać na siebie uwagę. Kobiety bez wstydu to tytuł filmu, który niedawno wszedł do polskich kin. Autorem książki, a zarazem reżyserem tej komedii, jest Witold Orzechowski.
Piotr od najmłodszych lat miał w sobie to coś. Jakieś przyciąganie, które w jego towarzystwie odczuwała każda kobieta. Zbieg okoliczności sprawił, że bohater odbył kurs dla psychoanalityków, otworzył własny gabinet w Krakowie i odniósł dość spory sukces, nie tylko w sferze zawodowej, ale też erotycznej. Jednak nie zdawał sobie sprawy, że zakochane i zazdrosne o siebie kobiety, to same kłopoty.
Są książki które są doskonałymi czytadłami na plażę czy w długą podróż.
Ta książka jest właśnie taką, lekką komedią, która pozwoli się delikatnie roześmiać i nie potrzeba się zbytnio skupiać na rozwikływaniu zagadek. 
W książce przewija się wiele kobiet z charakterem, a Piotr czasami w swoim zawodzie ma niezłe wpadki :)
To książka o seksie, książka erotyczna, to komedia a zarazem romansidło. Nie byłabym sobą, gdybym nie doszukiwała się w niej głębszego sensu. 

Mogę Ci jeszcze zdradzić dlaczego taki tytuł? Gdzie w nim sens ? Dlaczego właśnie Kobiety bez wstydu? A dlaczego Piotr miał takie powodzenie u kobiet? 
Bo ich słuchał, wysłuchiwał i pomagał w rzeczach które nie zwierzały się swoim partnerom, a opowiadały o nich Piotrowi. Dostawały od niego zrozumienie i oparcie w sferze psychicznej, a każda z nas wie, że tutaj leży nasz cały czuły punkt :) 


Za zrecenzowanie książki dziękuję wydawnictwu Edipresse Książki

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziel się dobrocią i udostępniaj, like-uj, subskrybuj, co dobrego dajemy do Nas samych wraca!"
Dziękuję, że czytasz mój wpis, może pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza? Na pewno na niego odpowiem :) Pozdrawiam Iza

Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka