Najpierw była POKUSA, później OBSESJA, a czy zostaną ze sobą NA ZAWSZE? - UWIKŁANI ~recenzja~

Jakiś czas temu miałam przyjemność czytać bardzo fajną trylogię książek zaliczanych do erotycznych.
Czytaliście serię 50 TWARZY GREA? Hmm to była pierwsza książka tego typu jaką czytałam w moim życiu i muszę przyznać, że ten typ książek bardzo mi się spodobał.
To książki pisane bardzo lekko i czyta się je bardzo szybko, nie wiadomo kiedy mija strona po stronie, to nie tylko książki erotyczne, to romans i akcja.

Nie będę Wam tutaj streszczać o co chodziło w Greyu, bo to nie ta książka znalazła moje uznanie.

UWIKŁANI
Laurelin Paige

Wydawnictwo: KOBIECE 
Tłumaczenie: Monika PianowskaNiestety miałam przyjemność czytać tylko dwie z trylogii, ale to w niczym mi nie przeszkadzało, bo idealnie jest wszystko opisane w każdej z nich więc spokojnie można odnaleźć się już w drugiej części wiedząc o co chodziło w pierwszej.

OBSESJA

Tytuł oryginału: Found in You
Rok wydania: 2016
Liczba stron:  376
Okładka: miękka
Format: 13,5 x 20,5 cm
Cena: 27,90 zł
Tutaj kupisz: księgarnia Kobiece

Opis oryginalny:


Kolejna część bestsellerowej trylogii erotycznej Uwikłani!

Daj się wciągnąć w obłędny świat zmysłów, który pochłonął bohaterów książki, przez wielu określanej jako lepsza od Greya.

„Jesteś moja. A ja jestem twój. A to oznacza, że jestem z tobą związany pod każdym względem i w każdej sytuacji. Na dobre i na złe. Jeśli tego nie widzisz, to nie mamy szans”.

Do tej pory Alayna Withers wchodziła z mężczyznami w niezdrowe relacje, przez które popadała w chorobliwe obsesje. Wszystko zmieniło się, kiedy swe serce otworzył przed nią zabójczo przystojny miliarder Hudson Pierce. Od tej chwili Alayna czuje ogromną determinację, aby pokonać wszelkie przeszkody stojące na drodze do ich szczęścia i stworzyć stabilny związek oparty na głębokim uczuciu.

Chociaż Hudson i Alayna zostają oficjalnie parą i nie muszą już przed kimkolwiek niczego udawać, wkrótce na jaw wychodzą mroczne sekrety mężczyzny. Dawne problemy wciągają bohaterów w skomplikowaną sieć nieporozumień, które doprowadzają do zburzenia długo budowanego zaufania i poczucia bezpieczeństwa.

Zdesperowana Alayna zwraca się o pomoc do Celii – kobiety, która kiedyś sporo namieszała w życiu Hudsona. Konsekwencje tej decyzji będą bardzo poważne, zwłaszcza że na horyzoncie pojawi się jeszcze jedna kobieta, która zawalczy o serce Hudsona.

Czy kochankowie zdołają wreszcie poskromić demony przeszłości? Czy uda im się stworzyć udany związek i odnaleźć w swoich ramionach szczęście i zrozumienie?


Każda strona opowieści o Hudsonie i Laynie tchnie elektryzującą zmysłowością!

– Kristen Proby, bestsellerowa autorka „New York Timesa”Moja recenzja:

Druga część trylogii zaskakuje nas wątkami, ale i niesamowitym romantyzmem.
Hudson, przystojny miliarder z mroczną przeszłością, zmienia swoje życie dla inteligentnej i ambitnej Alayny, okazuje się że może on być zakochany, romantyczny, a nawet zazdrosny o kobietę na której mu zależy. 
Alayna miała się tylko wcielić w rolę jego partnerki, na pokaz dla Jego rodziców, aż do odwołania, jednak wszystko przybrało całkiem inny bieg, kiedy się w sobie zakochali.
Ta część to sielanka miłości i romantyzmu, przeplatana wątkami oraz akcją przez którą nie można oderwać się od czytania, z każdą kolejną stroną, wciąga coraz bardziej, aż się pragnie dowiedzieć co tym razem przeszkadza tym dwojga zakochanym i czy wszystko się ponownie dobrze ułoży. 
To związek na przekór wszystkim, a wszyscy są przeciw jemu, kłamstwa, tajemnice, oszczerstwa i zazdrość, wszystkie to wszystko w drugiej części książki Uwikłani. 
NA ZAWSZE
Tytuł oryginału: Forever with You
Rok wydania: 2016
Liczba stron:  464
Okładka: miękka
Format: 13,5 x 20,5 cm
Cena: 27,90 zł
Tutaj kupisz: księgarnia KobieceOpis oryginalny:

Trzecia część bestsellerowej trylogii erotycznej Uwikłani!

„To dla nas chyba nowy początek, prawda?”
„Nie. To coś więcej niż początek. To kolejny etap.”

CZY MROCZNA PRZESZŁOŚĆ POTRAFI UGASIĆ NAWET NAJBARDZIEJ OBŁĘDNE POŻĄDANIE?

Spotkanie pięknej Alayny i seksownego Hudsona dało początek wszechogarniającemu pożądaniu i wielkiej namiętności.

Bycie w związku okazało się jednak dla tych obojga niemałym wyzwaniem. Ostatnie wydarzenia spowodowały, że ich poczucie wzajemnego zaufania zostało poważnie nadszarpnięte. Wspólnie więc postanawiają, że jednym sposobem na to, aby utrzymać ich relację, jest zasada otwartych drzwi, szczerość i uczciwość. To na pewno nie będzie dla nich łatwe, ale zarówno Alayna, jak i Hudson z całych sił pragną być razem. Ich uczucie rozkwita, a oni sami z optymizmem zaczynają patrzeć w przyszłość.

Jednak i tym razem dadzą o sobie znać mroczne sekrety z przeszłości. Złożone obietnice zostaną złamane, Alayna zaś odkryje, że Hudson nadal skrywa przed nią ogromne tajemnice i uświadamia sobie, że zakochała się w najgorszym człowieku, jakiego mogła sobie wybrać.

Czy mimo tego Alayna znajdzie w sobie siłę, by mu wybaczyć?

Czy to już koniec ich związku, na zawsze?

Moja recenzja: 

W tej części dowiadujemy się czy u naszej kochającej się dwójki wszystko w porządku, a może pojawiają się kolejne wątki które przeszkadzają im w szczęściu?
A i owszem, bo Alaynę bardzo dręczy sprawa Stacy, która chce pokazać jej coś co zniszczyło by jej miłość do Hudsona. kiedy Alayna pyta o to ukochanego ten jak zwykle milczy i omija temat, twierdząc, że nie ma pojęcia o co może chodzić. 

Kolejną dręczącą sprawą jest fakt, że Alayna spotyka coraz częściej Hudsona w towarzystwie Normy, do tego dochodzą jeszcze inne sprawy oraz to że Celia ją śledzi, a wszystko wskazuje na to że po to aby ją przestraszyć. Alayna zwierza się partnerowi, który obiecuje, że zajmie się tą sprawą jednak nic nie da się zrobić dopóki Celia nie posunie się dalej... Alayna jest pełna obaw i boi się, że ta kobieta nigdy nie zniknie z ich życia, dopóki nie osiągnie swojego celu i nie rozdzieli dwójki zakochanych. 

Jak to wszystko się skończy? Przeczytaj w trzeciej części trylogii :) 


Podsumowanie: 

Te książki to lekkie lektury na wieczór, dzięki nim oderwiesz się od szarej rzeczywistości i przeniesiesz się do świata gdzie rządzą pieniądze, władza i intrygi. 
W tym świecie poznasz zabójczo przystojnego milionera, zazdrośnika, despotę oraz słodkiego romantycznego mężczyznę który dba o miłość swojego życia najlepiej jak tylko potrafi i pragnie dać jej wszystko czego zapragnie. 
W tym świecie poznasz losy dwójki ludzi, których tyle samo wiele łączy co i dzieli.Za możliwość zrecenzowania książek dziękuję Wydawnictwu Kobiece

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziel się dobrocią i udostępniaj, like-uj, subskrybuj, co dobrego dajemy do Nas samych wraca!"
Dziękuję, że czytasz mój wpis, może pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza? Na pewno na niego odpowiem :) Pozdrawiam Iza

Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka