Szczepienia pełne kłamstw - Szokująca prawda. A więc szczepić czy nie szczepić?

Szczepienia!
To temat, który non stop przeplata się w wielu sporach, jedni szczepią, inni się migają, jedni mówią, że pomagają inni zganiają na nie całą masę chorób, a jak to jest z nimi na prawdę?


SZCZEPIENIA PEŁNE KŁAMSTW
Andreas Moritz

Wydawnictwo: Vital 
Rok wydania: 2014
Liczba stron: 376
Okładka: miękka
Format: 14,5 x 20,5 cm
Cena: 31,08 zł
Tutaj kupisz: VITALNI24 

Opis:

Publikacja obnaża kłamstwa przemysłu farmaceutycznego. Poznaj dowody naukowe na to, że wiele szczepionek zamiast podnosić wydajność układu odpornościowego, niszczy go. Autor ujawnia spowodowany w dużej mierze szczepieniami masowy wzrost liczby przypadków alergii, egzem, artretyzmu, refluksu żołądkowego, raka, cukrzycy, schorzeń nerek, chorób neurologicznych i autoimmunologicznych oraz nagłej śmierci łóżeczkowej. Co więcej, udowadnia, że wśród zaszczepionych dzieci wystąpiło znacznie więcej przypadków astmy, ADHD i autyzmu niż u osób, którym szczepień nie podano. Z tej publikacji dowiesz się również, dlaczego większość szczepionek nie jest badana pod kątem długoterminowego bezpieczeństwa. Poznaj prawdę i decyduj świadomie!

Moja recenzja:

Książka pisana jest bez naukowych słów, więc każdy bez problemu ją zrozumie. 
Informacje zawarte w książce są nieco szokujące i pewnie nie jedna osoba je odrzuci, mając małe dziecko od dawna podczytuję różne informacje i spory na temat szczepień, jednak to co przeczytałam w tej książce nieco mnie zszokowało. Okazuje się że prawdą jest że te wszystkie epidemie wywoływane są przez człowieka, aby napędzić koncerny farmaceutyczne.
Szczepienie, powoduje chorobę, którą później musimy wyleczyć różnymi lekami aptecznymi.
Ale to nie wszystko, bo autor pisze wiele więcej szokującej prawdy, popartej wieloma badaniami, liczbami i statystykami. 
Znajdziemy tutaj również kilka informacji jak np afera z 2007 roku, kiedy to gubernator Teksasu, zarządził obowiązkowe szczepienia dla dziewczynek przeciwko HPV, a potem okazało się, że robił to tylko dlatego, że dostał za to całkiem spore profity. 
Poznasz wiele niepożądanych skutków szczepionek. Argumenty na NIE stanowczo przeważają nad tymi za TAK. 
Ta książka to także zbiór wiedzy na temat funkcjonowania organizmu, alternatyw szczepionek oraz podpowiada jak chronić się przed chorobami. 

Wiem że szczepienia to bardzo kontrowersyjny temat, ale warto przeczytać tą książkę chociażby dla własnej wiedzy czy ciekawości. 

Za możliwość zrecenzowania książki dziękuję wydawnictwu Vital 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziel się dobrocią i udostępniaj, like-uj, subskrybuj, co dobrego dajemy do Nas samych wraca!"
Dziękuję, że czytasz mój wpis, może pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza? Na pewno na niego odpowiem :) Pozdrawiam Iza

Dziewczynka jak Malinka

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka